Zlecenie 12729374 - Dostawa Elektrosprzęgieł ETM FUMO 1. ELEKTROSPRZĘGŁO...

   
Analizuj
Zamówienie 12729374
źródło Internet
data publikacji 2026-09-02
przedmiot zlecenia
Dostawa Elektrosprzęgieł ETM FUMO

1. ELEKTROSPRZĘGŁO ETM 132 3H WIELOPŁYTKOWE; 24VDC; 40-45 HRC; PROD FUMO
2. ELEKTROSPRZĘGŁO
ETM 142 2H WIELOPŁYTKOWE; 24DC; 40-45 HRC; PROD FUMO
branża Maszyny, sprzęt, urządzenia, narzędzia
podbranża maszyny i sprzęty inne
forma zapytanie ofertowe
typ zlecenia dostawy
kraj realizacji Polska
województwo realizacji Dolnośląskie
kraj organizatora Polska
województwo organizatora Dolnośląskie

Zamieszczone dane to tylko fragment informacji – aby uzyskać dostęp aktywuj darmowy test lub zaloguj się

WYŚWIETL PODOBNE ZAMÓWIENIA Z BRANŻY: maszyny i sprzęty inne

       
nr Termin Organizator Przedmiot
12729377 2026-09-07
godz. 08:00
Dolnośląskie DOSTAWA WKŁAD FILTRA CF 2631 POWIETRZA MANN, WKŁAD FILTRA C30 400/1 POWIETRZA...
12709188 2026-09-07
godz. 10:00
Śląskie Wymiana zawieszeń nośnych w górniczym wyciągu szybowym szybu "Wentylacyjny II"...
12726364 2026-09-07
godz. 10:00
Małopolskie LANCA KARCHER - ZAP/MTEBE/2026/013557 -
12719754 2026-09-07
godz. 11:00
Pomorskie RG/ZT/SRM367383/9045- separator woda / węglowodory typu ALjack - MK
12725139 2026-09-07
godz. 12:00
Pomorskie RG/150034229/ 9055 Skapnik 290*701 lancy nalewczej 250/230/ Drainer 290*701...
12722192 2026-09-07
godz. 23:59
Mazowieckie Zwracamy się z uprzejmą prośbą o przedstawienie oferty z uwzględnieniem...
12721311 2026-09-08
godz. 10:00
Podkarpackie Przedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa 1 szt. fabrycznie nowej...
12720273 2026-09-08
godz. 10:00
Lubelskie Zakup i dostawa Uniwersalny miernik cyfrowy FLUKE8808A/TL
12727877 2026-09-09
godz. 09:00
Wielkopolskie Wyposażenie magazynu ochrony ludności i obrony cywilnej oraz doposażenie...
12725725 2026-09-09
godz. 11:00
Dolnośląskie Dostawa instrumentów, urządzeń i akcesoriów do instrumentów muzycznych klasy...