Zlecenie 12725139 - RG/150034229/ 9055 Skapnik 290*701 lancy nalewczej 250/230/...

   
Analizuj
Zamówienie 12725139
źródło Internet
data publikacji 2026-08-31
przedmiot zlecenia
RG/150034229/ 9055 Skapnik 290701 lancy nalewczej 250/230/ Drainer 290701 FR3600.3 , producer Scherzer
branża Maszyny, sprzęt, urządzenia, narzędzia
podbranża maszyny i sprzęty inne
forma zapytanie ofertowe
typ zlecenia dostawy
kraj realizacji Polska
województwo realizacji Pomorskie
kraj organizatora Polska
województwo organizatora Pomorskie

Zamieszczone dane to tylko fragment informacji – aby uzyskać dostęp aktywuj darmowy test lub zaloguj się

WYŚWIETL PODOBNE ZAMÓWIENIA Z BRANŻY: maszyny i sprzęty inne

       
nr Termin Organizator Przedmiot
12709188 2026-09-07
godz. 10:00
Śląskie Wymiana zawieszeń nośnych w górniczym wyciągu szybowym szybu "Wentylacyjny II"...
12728028 2026-09-07
godz. 13:00
Świętokrzyskie Zakup i dostawa PRZETWORNIK RÓŻNICY CIŚNIEŃ w ilości 11 szt.
12726014 2026-09-08
godz. 10:00
Wielkopolskie Reaktor ciśnieniowy
12726974 2026-09-08
godz. 12:00
Dolnośląskie Dostawa stopnia dmuchawy AERZEN GM4S dla PGE GiEK S.A. Oddział Elektrownia...
12727988 2026-09-08
godz. 12:00
Wielkopolskie Podłokietnik lewy EZ659000560.00115 do 36WEh
12711877 2026-09-08
godz. 22:00
Mazowieckie Mobilna stacja regeneracji zaworów PSV - lokalizacja Włocławek
12724984 2026-09-08
godz. 23:59
Podlaskie Wózek nożycowy elektryczny platformowy (szt. 1) Powstaje w kontekście projektu...
12727670 2026-09-09
godz. 10:00
Warmińsko-Mazurskie Dostawa dwóch przyczep do transportu wody pitnej każda o pojemności 2000 l w...
12727242 2026-09-09
godz. 12:00
Pomorskie PR2027 - RG/160059439/9058 AK - ZAWORY ZAPOROWE (DURCON) (PZP)
12721693 2026-09-09
godz. 12:00
Opolskie Zakup przepustnic do układu filtratu IOS bl.1-4 dla PGE GiEK SA Oddział...