Zlecenie 12728028 - Zakup i dostawa PRZETWORNIK RÓŻNICY CIŚNIEŃ w ilości 11...

   
Analizuj
Zamówienie 12728028
źródło Internet
data publikacji 2026-09-01
przedmiot zlecenia
Zakup i dostawa PRZETWORNIK RÓŻNICY CIŚNIEŃ w ilości 11 szt.
branża Maszyny, sprzęt, urządzenia, narzędzia
podbranża maszyny i sprzęty inne
forma zapytanie ofertowe
typ zlecenia dostawy
kraj realizacji Polska
województwo realizacji świętokrzyskie
kraj organizatora Polska
województwo organizatora świętokrzyskie

Zamieszczone dane to tylko fragment informacji – aby uzyskać dostęp aktywuj darmowy test lub zaloguj się

WYŚWIETL PODOBNE ZAMÓWIENIA Z BRANŻY: maszyny i sprzęty inne

       
nr Termin Organizator Przedmiot
12728761 2026-09-07
godz. 08:00
Śląskie Koło zębate, wał zębaty NORD HB/12208 -
12729369 2026-09-07
godz. 08:00
Dolnośląskie DOSTAWA: REGULATOR CIŚNIENIA 221.00.151.0 JELCZ Adres dostawy: M040
12729046 2026-09-07
godz. 09:00
Dolnośląskie ZAPYTANIE NA USZCZELKĘ DN300 P1202402 ZAWORU KOPUŁOW Adres dostawy: M040
12721248 2026-09-07
godz. 09:00
Wielkopolskie Wykonanie sprawdzenia oraz przeglądu tech. urządzeń pomiarowych ugięć...
12727358 2026-09-07
godz. 10:00
Mazowieckie Zakup i dostawa szablonów do malowania liter i cyfr na hektometrach i...
12722597 2026-09-07
godz. 11:00
Dolnośląskie ZK.3026.15.2026 „Kamera termowizyjna BULLARD DXT” z pakietem funkcji Advanced-...
12723460 2026-09-07
godz. 23:59
Pomorskie Pompa do ryb Powstaje w kontekście projektu FEDR.02.02-IP.01-0061/25 -...
12726270 2026-09-08
godz. 23:59
Dolnośląskie Dostawa lasera wraz z osprzętem i automatycznym załadunkiem Powstaje w...
12725774 2026-09-09
godz. 10:00
Wielkopolskie Zakup hydraulicznej prasy portalowej
12725725 2026-09-09
godz. 11:00
Dolnośląskie Dostawa instrumentów, urządzeń i akcesoriów do instrumentów muzycznych klasy...