Zlecenie 12726270 - Dostawa lasera wraz z osprzętem i automatycznym...

   
Analizuj
Zamówienie 12726270
źródło Internet
data publikacji 2026-08-31
przedmiot zlecenia
Dostawa lasera wraz z osprzętem i automatycznym załadunkiem

Powstaje w kontekście projektu
FEDS.09.04-IP.01-0419/26 - Popraw
a efektywności energetycznej w Enwar Sp. zo.o.
branża Maszyny, sprzęt, urządzenia, narzędzia
podbranża maszyny przemysłowe, maszyny i sprzęty inne
kody CPV 42610000
forma zapytanie ofertowe
typ zlecenia dostawy
kraj realizacji Polska
województwo realizacji Dolnośląskie
kraj organizatora Polska
województwo organizatora Dolnośląskie

Zamieszczone dane to tylko fragment informacji – aby uzyskać dostęp aktywuj darmowy test lub zaloguj się

WYŚWIETL PODOBNE ZAMÓWIENIA Z BRANŻY: maszyny przemysłowe , maszyny i sprzęty inne

       
nr Termin Organizator Przedmiot
12721105 2026-09-08
godz. 10:00
Śląskie FL/N/PN/486/2026 - Dostawa materiałów do młynów MWK16 -
12727537 2026-09-08
godz. 12:00
Mazowieckie RFP na zakup wraz z dostawą fabrycznie nowych wykładzin gniazda skrętu i...
12721076 2026-09-09
godz. 09:00
Podkarpackie Modernizacja układu mielenia siarki nr 3, wyk. Atex -
12718115 2026-09-09
godz. 14:00
Dolnośląskie RFP JGKL LD 2026 Remont składowiska suwnicowego na LG część I
12690603 2026-09-10
godz. 23:59
Małopolskie W związku uzyskanym przez Zamawiającego dofinansowaniem na realizację projektu...
12725240 2026-09-11
godz. 09:00
Dolnośląskie Dostawa ciągnika rolniczego/komunalnego z przyczepą w ramach zadania...
12692710 2026-09-15
godz. 10:00
Wielkopolskie Przedmiotem zamówienia jest dostawa pojazdu szynowego (tramwaju technicznego) -...
12669743 2026-09-15
godz. 12:00
Świętokrzyskie Zestaw mobilnych maszyn przeróbczych (przesiewacz, kruszarka,przenośnik...
12708826 2026-09-16
godz. 07:00
Małopolskie 137/2026/U-OiB Usługa dostarczenia licencji oraz wsparcia technicznego na...
12695344 2026-09-16
godz. 10:30
Pomorskie Dostawa sprzętu pożarniczego 2026 R. Przedmiotem niniejszego zamówienia jest...