Zlecenie 12727358 - Zakup i dostawa szablonów do malowania liter i cyfr na...

   
Analizuj
Zamówienie 12727358
źródło Internet
data publikacji 2026-09-01
przedmiot zlecenia
Zakup i dostawa szablonów do malowania liter i cyfr na hektometrach i wskaźnikach na potrzeby Sekcji ISE Wałbrzych, na terenie dzi
ałania Zakładu Linii Kolejowych w Wałbrzychu
branża Poligrafia, Wydawnictwa, Maszyny, sprzęt, urządzenia, narzędzia
podbranża maszyny i sprzęty inne, usługi kserograficzne, poligraficzne, inne
forma zapytanie ofertowe
typ zlecenia dostawy
kraj realizacji Polska
województwo realizacji Dolnośląskie
kraj organizatora Polska
województwo organizatora Mazowieckie

Zamieszczone dane to tylko fragment informacji – aby uzyskać dostęp aktywuj darmowy test lub zaloguj się

WYŚWIETL PODOBNE ZAMÓWIENIA Z BRANŻY: maszyny i sprzęty inne , usługi kserograficzne, poligraficzne, inne

       
nr Termin Organizator Przedmiot
12726381 2026-09-07
godz. 08:00
Śląskie K2600625 - CYLINDRY + TŁOKI -
12729045 2026-09-07
godz. 09:00
Dolnośląskie ZAPYTANIE NA ZAWÓR 3/2 230VAC 6,5W PME-121DA STERUJ Adres dostawy: M040
12727251 2026-09-07
godz. 09:00
Wielkopolskie LUZ17-Filtry
12724676 2026-09-07
godz. 10:00
Śląskie Dostawa filtrów wodnych wraz z wkładami filtrującymi dla Polskiej Grupy...
12714614 2026-09-07
godz. 13:00
Pomorskie Czyszczarka laserowa
12723459 2026-09-07
godz. 23:59
Pomorskie Patroszarka do pstrąga Powstaje w kontekście projektu FEDR.02.02-IP.01-0150/25...
12685446 2026-09-07
godz. 23:59
Śląskie Przedmiotem zamówienia jest zakup urządzeń do naprawy i renowacji felg wraz z...
12726282 2026-09-08
godz. 12:00
Świętokrzyskie 2.1. Przedmiot zamówienia w części 1 obejmuje: Część 1 – Pomoce dydaktyczne...
12728353 2026-09-09
godz. 10:00
Mazowieckie 63/W/2026 „Dostawa propanu butanu do NCBJ OR POLATOM w ciągu 12 miesięcy”...
12729082 2026-09-09
godz. 10:00
Śląskie Dostawa urządzeń części zamiennych do czyszczenia taśm dla Polskiej Grupy...