Zlecenie 12730349 - Przedmiot zamówienia: 1 Przegląd serwisowy sprężarki...

   
Analizuj
Zamówienie 12730349
źródło Internet
data publikacji 2026-09-02
przedmiot zlecenia
Przedmiot zamówienia: 1 Przegląd serwisowy sprężarki powietrza i osuszacza w Kotłowni nr 11, ul. Dojazdowa 22 w Elblągu
branża Maszyny, sprzęt, urządzenia, narzędzia
podbranża maszyny i sprzęty inne
forma zapytanie ofertowe
typ zlecenia usługi, wykonanie
kraj realizacji Polska
województwo realizacji Warmińsko-Mazurskie
kraj organizatora Polska
województwo organizatora Warmińsko-Mazurskie

Zamieszczone dane to tylko fragment informacji – aby uzyskać dostęp aktywuj darmowy test lub zaloguj się

WYŚWIETL PODOBNE ZAMÓWIENIA Z BRANŻY: maszyny i sprzęty inne

       
nr Termin Organizator Przedmiot
12730565 2026-09-07
godz. 09:00
Świętokrzyskie Zakup ciągnika z przyczepą do przewozu wody pitnej ZB.271.6.2026 2.1...
12701536 2026-09-07
godz. 10:00
Mazowieckie Przedmiotem zamówienia jest Dostawa części do silników spalinowych MAN Część...
12724888 2026-09-07
godz. 10:00
Dolnośląskie Przedmiot zamówienia: 1 zakup oznaki rozpoznawczej dla WOP
12729102 2026-09-07
godz. 10:00
Śląskie 2077- Przegląd i sprawdzenie mierników drgań w Elektrociepłowni Bielskiej EC2
12729407 2026-09-07
godz. 10:00
Mazowieckie Zapytanie o informację cenową na dostawę i dodatkowy montaż 2 sztuk szyb...
12727308 2026-09-07
godz. 14:00
Śląskie DOSTAWA -SONDA KAT.60-90004-126
12687854 2026-09-08
godz. 08:45
Mazowieckie 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa mobilnego przenośnika taśmowego.2....
12728739 2026-09-08
godz. 10:59
Śląskie BADANIE RYNKU - Zawór zwrotny sprężynowy (kołnierzowy) (Koksownia Przyjaźń) -
12725150 2026-09-09
godz. 09:00
Kujawsko-Pomorskie ANWIL S.A. zaprasza do złożenia oferty na: Zawory PCV Warunki handlowe: 1....
12725249 2026-09-09
godz. 10:00
Pomorskie 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa ręcznego skanera rentgenowskiego wraz z...