Zlecenie 12727799 - Przedmiot zamówienia: 1 Naprawa ŁODZI SAPERSKIEJ ŁS

   
Analizuj
Zamówienie 12727799
źródło Internet
data publikacji 2026-09-01
przedmiot zlecenia
Przedmiot zamówienia: 1 Naprawa ŁODZI SAPERSKIEJ ŁS
branża Maszyny, sprzęt, urządzenia, narzędzia
podbranża sprzęt pływający, maszyny i sprzęty inne, sprzęt wojskowy
forma zapytanie ofertowe
typ zlecenia usługi, wykonanie
kraj realizacji Polska
województwo realizacji Dolnośląskie
kraj organizatora Polska
województwo organizatora Dolnośląskie

Zamieszczone dane to tylko fragment informacji – aby uzyskać dostęp aktywuj darmowy test lub zaloguj się

WYŚWIETL PODOBNE ZAMÓWIENIA Z BRANŻY: sprzęt pływający , maszyny i sprzęty inne , sprzęt wojskowy

       
nr Termin Organizator Przedmiot
12724839 2026-09-07
godz. 12:00
Pomorskie OTS Aquacom STX-101SB /160059451/
12728975 2026-09-07
godz. 14:00
Śląskie DOSTAWA -USZCZELKA ARMET
12725615 2026-09-08
godz. 09:00
Mazowieckie Dostawa części i materiałów eksploatacyjnych do pił, kos spalinowych,...
12721662 2026-09-08
godz. 10:00
Podlaskie Sukcesywne dostawy filtrów kołnierzowych i odmulaczy
12729630 2026-09-08
godz. 10:00
Lubelskie Naprawa układów elektronicznych MER -2 szt.
12728744 2026-09-08
godz. 11:00
Kujawsko-Pomorskie Remont filtra DD 8.04 WPC lato 2026 (zap. 16632726) -
12723010 2026-09-08
godz. 14:00
Pomorskie Zakup grzałek systemu grzania wody i oleju silników CAT D399 ( 160059095 )
12725964 2026-09-09
godz. 09:00
Zachodniopomorskie Z.13.DW.2026 Dostawa, wymiana, montaż i utylizacja klimatyzatorów oraz...
12725150 2026-09-09
godz. 09:00
Kujawsko-Pomorskie ANWIL S.A. zaprasza do złożenia oferty na: Zawory PCV Warunki handlowe: 1....
12729082 2026-09-09
godz. 10:00
Śląskie Dostawa urządzeń części zamiennych do czyszczenia taśm dla Polskiej Grupy...