Zlecenie 12724839 - OTS Aquacom STX-101SB /160059451/

   
Analizuj
Zamówienie 12724839
źródło Internet
data publikacji 2026-08-31
przedmiot zlecenia
OTS Aquacom STX-101SB /160059451/
branża Maszyny, sprzęt, urządzenia, narzędzia
podbranża maszyny i sprzęty inne
forma zapytanie ofertowe
typ zlecenia dostawy
kraj realizacji Polska
województwo realizacji Pomorskie
kraj organizatora Polska
województwo organizatora Pomorskie

Zamieszczone dane to tylko fragment informacji – aby uzyskać dostęp aktywuj darmowy test lub zaloguj się

WYŚWIETL PODOBNE ZAMÓWIENIA Z BRANŻY: maszyny i sprzęty inne

       
nr Termin Organizator Przedmiot
12655957 2026-09-07
godz. 09:00
Zachodniopomorskie Przedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa sprzętu oraz wyposażenia na...
12727251 2026-09-07
godz. 09:00
Wielkopolskie LUZ17-Filtry
12725614 2026-09-07
godz. 10:00
Mazowieckie Dostarczenie, zainstalowanie, uruchomienie oraz 24 miesięczny serwis...
12724655 2026-09-07
godz. 11:00
Mazowieckie Przeglądy grabi mechanicznych, prasopłuczek oraz rozdrabniaczy zainstalowanych...
12719651 2026-09-07
godz. 12:00
Zachodniopomorskie Dostawa urządzeń w ramach projektu pn.: Przebudowa, rozbudowa, nadbudowa,...
12728012 2026-09-07
godz. 12:00
Mazowieckie RFP na dostawę oparcia dźwigni 412WC. oparcia dźwigni 412WC.: 100 szt.;
12727799 2026-09-07
godz. 13:00
Dolnośląskie Przedmiot zamówienia: 1 Naprawa ŁODZI SAPERSKIEJ ŁS
12727308 2026-09-07
godz. 14:00
Śląskie DOSTAWA -SONDA KAT.60-90004-126
12711594 2026-09-07
godz. 16:00
Mazowieckie 50266266_Części zamienne kompresorów Sulzer typ 4D300-3B/Spare parts for Sulzer...
12728319 2026-09-08
godz. 12:00
Warmińsko-Mazurskie RZM.145.26 Jednorazowa dostawa hamulca tarczowego i prostownika hamulca...