Zlecenie 12724398 - Taśma przenośnikowa zwykła ogólnego przeznaczenia Z 4 P...

   
Analizuj
Zamówienie 12724398
źródło Internet
data publikacji 2026-08-31
przedmiot zlecenia
Taśma przenośnikowa zwykła ogólnego przeznaczenia Z 4 P 1250kN/m-1200/43
branża Maszyny, sprzęt, urządzenia, narzędzia
podbranża maszyny i sprzęty inne
forma zapytanie ofertowe
typ zlecenia dostawy
kraj realizacji Polska
województwo realizacji śląskie
kraj organizatora Polska
województwo organizatora śląskie

Zamieszczone dane to tylko fragment informacji – aby uzyskać dostęp aktywuj darmowy test lub zaloguj się

WYŚWIETL PODOBNE ZAMÓWIENIA Z BRANŻY: maszyny i sprzęty inne

       
nr Termin Organizator Przedmiot
12722134 2026-09-04
godz. 09:51
Wielkopolskie 25/2026/SSI Dostawa części do szorowarki LAVOR PRO COMFORT XXS66 nr ser....
12717396 2026-09-04
godz. 10:00
Podkarpackie Wzmocnienie potencjału logistycznego Miasta i Gminy Bircza poprzez zakup...
12723551 2026-09-04
godz. 11:00
Małopolskie Zakup silników hydraulicznych - ZAP/MTEBL/2026/003120 -
12730035 2026-09-04
godz. 11:00
Dolnośląskie DOSTAWA: WAGA WLC 60/C2/R Adres dostawy: M030
12721685 2026-09-04
godz. 12:00
Dolnośląskie Naprawa i legalizacja sprzętu dla PGE GiEK S.A. Oddział Kopalnia Węgla...
12696553 2026-09-04
godz. 14:00
Zachodniopomorskie „Zakup zestawów naprawczych do armatury KOSO dla PGE Gryfino Dolna Odra sp. z...
12730768 2026-09-04
godz. 14:00
Dolnośląskie DOSTAWA SYGNALIZATORÓW AS/M/SB/9-60V/R/RL EATON Adres dostawy: M040
12728159 2026-09-04
godz. 14:35
Dolnośląskie ZAPYTANIE NA: RAMIĘ ZE SKROBAKAMI ŚRODKOWE DO MIESZARKI FILAMOS HARDOX - M250H...
12714844 2026-09-04
godz. 23:59
Mazowieckie Zwracamy się z uprzejmą prośbą o przedstawienie oferty z uwzględnieniem...
12723425 2026-09-07
godz. 09:00
Małopolskie „Dostawa fabrycznie nowego osprzętu do zimowego utrzymania dróg w postaci pługa...