Zlecenie 12728159 - ZAPYTANIE NA: RAMIĘ ZE SKROBAKAMI ŚRODKOWE DO MIESZARKI...

   
Analizuj
Zamówienie 12728159
źródło Internet
data publikacji 2026-09-01
przedmiot zlecenia
ZAPYTANIE NA: RAMIĘ ZE SKROBAKAMI ŚRODKOWE DO MIESZARKI FILAMOS HARDOX - M250H

Adres dostawy: M290
branża Maszyny, sprzęt, urządzenia, narzędzia
podbranża maszyny i sprzęty inne
forma zapytanie ofertowe
typ zlecenia dostawy
kraj realizacji Polska
województwo realizacji Dolnośląskie
kraj organizatora Polska
województwo organizatora Dolnośląskie

Zamieszczone dane to tylko fragment informacji – aby uzyskać dostęp aktywuj darmowy test lub zaloguj się

WYŚWIETL PODOBNE ZAMÓWIENIA Z BRANŻY: maszyny i sprzęty inne

       
nr Termin Organizator Przedmiot
12727768 2026-09-04
godz. 08:00
Dolnośląskie INFR/K Materiały dla pracowni metaloplastycznej Przedmiot zamówienia: 1 1
12714894 2026-09-04
godz. 10:00
Dolnośląskie Coroczne przeglądy serwisowe pomp próżniowych w bud. A, B, D i J, MCS, Strzelin...
12722575 2026-09-04
godz. 10:00
Dolnośląskie ZK.3026.16.2026 Urządzenie do celów dekontaminacyjnych „KÄRCHER HDS 9/20-4 MXA...
12718836 2026-09-04
godz. 10:00
Śląskie Dostawa zaworów przemysłowych dla Polskiej Grupy Górniczej S.A. Oddział KWK...
12715185 2026-09-04
godz. 12:00
Śląskie Dostawa ekspozytorów kaskadowych na ladę ze strefą topera na wymienną grafikę...
12727522 2026-09-04
godz. 13:00
Lubelskie Zakup - Płyta nośna do kontenera
12698309 2026-09-04
godz. 16:00
Dolnośląskie Przeglądy oraz naprawy okresowe wagonów (platformy oraz cysterny) w 2027r
12717299 2026-09-05
godz. 00:00
Warmińsko-Mazurskie Dostawa, instalacja i uruchomienie fabrycznie nowego urządzenia do wykrywania...
12729373 2026-09-07
godz. 06:00
Dolnośląskie WĄŻ SILIKONOWY FI-7MM 376-3100711 ALCHEM Adres dostawy: M030
12723425 2026-09-07
godz. 09:00
Małopolskie „Dostawa fabrycznie nowego osprzętu do zimowego utrzymania dróg w postaci pługa...