Zlecenie 12727522 - Zakup - Płyta nośna do kontenera

   
Analizuj
Zamówienie 12727522
źródło Internet
data publikacji 2026-09-01
przedmiot zlecenia
Zakup - Płyta nośna do kontenera
branża Maszyny, sprzęt, urządzenia, narzędzia
podbranża maszyny i sprzęty inne
forma zapytanie ofertowe
typ zlecenia dostawy
kraj realizacji Polska
województwo realizacji Lubelskie
kraj organizatora Polska
województwo organizatora Lubelskie

Zamieszczone dane to tylko fragment informacji – aby uzyskać dostęp aktywuj darmowy test lub zaloguj się

WYŚWIETL PODOBNE ZAMÓWIENIA Z BRANŻY: maszyny i sprzęty inne

       
nr Termin Organizator Przedmiot
12715270 2026-09-04
godz. 08:00
Mazowieckie Dostawa uszczelnień wargowych dzielonych WALKERSELE M1 D7 Split.
12716563 2026-09-04
godz. 09:00
Dolnośląskie Zakup ciągnika 1. Przedmiotem zamówienia jest: zakup i dostawa fabrycznie...
12711700 2026-09-04
godz. 10:00
Podkarpackie Uzupełnienie zasobów i infrastruktury niezbędnej do realizacji zadań OLiOC...
12724508 2026-09-04
godz. 10:30
Mazowieckie RFI - Dostawa fabrycznie nowego czołowego wózka widłowego
12672085 2026-09-04
godz. 11:00
Mazowieckie Zakup, dostawę i montaż fabrycznie nowych systemów wagowych wraz z serwisem i...
12716487 2026-09-04
godz. 12:00
Pomorskie RG/ZT/160057524/9028- Pompa Grundfos - MK
12727959 2026-09-04
godz. 12:53
Dolnośląskie Dostawa SPRZĘGIEŁ ROTEX 55 DF 3b+DFN 3Na 92Sh A Adres dostawy: M040
12722634 2026-09-04
godz. 13:20
Śląskie Dostawa wózków gospodarczych Maciej T-133/2 w ilości 9 szt.
12719073 2026-09-04
godz. 16:00
Mazowieckie 50264351 Pompa/Pump OMG DOXE-23MER/30x70 - RFI Szanowni Państwo, Zapraszamy do...
12723216 2026-09-07
godz. 09:00
Lubuskie Zakup wyposażenia i pomocy dydaktycznych w ramach projektu pn. „Szkoły na...