Zlecenie 12727536 - Zakup wraz z dostawą stopni wagonowych: Stopień przejścia...

   
Analizuj
Zamówienie 12727536
źródło Internet
data publikacji 2026-09-01
przedmiot zlecenia
Zakup wraz z dostawą stopni wagonowych: Stopień przejścia C ZN-99/PKP-3532-08 ilość 20 sztuk wymagania: świadectwo 3.1 (profil sto
pnia: plaster miodu) Stopień przejścia B2 ZN-08/PKPCARGO 13 ilość 20 szt. wymagania: świadectwo 3.1 (profil stopnia: plaster miodu)

Stopień przejścia C ZN-99/PKP-3532-08: 20 szt.;Stopień przejścia B2 ZN-08/PKPCARGO 13: 20 szt.;
branża Maszyny, sprzęt, urządzenia, narzędzia
podbranża maszyny i sprzęty inne
forma zapytanie ofertowe
typ zlecenia dostawy
kraj realizacji Polska
województwo realizacji śląskie
kraj organizatora Polska
województwo organizatora śląskie

Zamieszczone dane to tylko fragment informacji – aby uzyskać dostęp aktywuj darmowy test lub zaloguj się

WYŚWIETL PODOBNE ZAMÓWIENIA Z BRANŻY: maszyny i sprzęty inne

       
nr Termin Organizator Przedmiot
12729365 2026-09-03
godz. 10:00
Dolnośląskie RACZEK FI28,5 B17 PHU MASTERS Adres dostawy: M040
12699272 2026-09-03
godz. 10:00
Mazowieckie Dostawa sprzętu elektrotechnicznego i audiowizualnego wraz z akcesoriami Część...
12718154 2026-09-03
godz. 10:00
Śląskie 472/2026 Pompa na Pompownię ścieków ul. Kopanianą w Bytomiu Przedmiot...
12728810 2026-09-03
godz. 11:00
Mazowieckie 01092026 ANIMEX K4 -dostawa elementów technicznych dla zakładu Animex...
12724887 2026-09-03
godz. 11:00
Wielkopolskie 892 Telemetryczny rejestrator akustyczny wraz z anteną oraz dostępem do...
12723628 2026-09-03
godz. 12:00
Mazowieckie 43332 - Enkoder absolutny TRelectronic klasa safety CDV582M-00016 -
12717779 2026-09-03
godz. 12:00
Śląskie Zakup 5 sztuk napędów Auma wraz z przekładniami
12725303 2026-09-03
godz. 12:54
Pomorskie Przedmiot zamówienia: 1 Wózek taletowy transportowy
12721078 2026-09-03
godz. 12:59
Śląskie BADANIE RYNKU - SITO MODUŁOWE GUMOWE EPP (MEDIUM:KOKS) (Koksownia Przyjaźń) -
12706375 2026-09-03
godz. 23:59
Śląskie Serwis czterech wytwornic azotu typu WA-700 z kontenerami transformatorowymi...