Zlecenie 12727555 - 189577 - Wymiana rolek samotokowych na maszynie załadowczej

   
Analizuj
Zamówienie 12727555
źródło Internet
data publikacji 2026-09-01
przedmiot zlecenia
189577 - Wymiana rolek samotokowych na maszynie załadowczej
branża Maszyny, sprzęt, urządzenia, narzędzia
podbranża maszyny i sprzęty inne
forma zapytanie ofertowe
typ zlecenia usługi, wykonanie
kraj realizacji Polska
województwo realizacji Małopolskie
kraj organizatora Polska
województwo organizatora Małopolskie

Zamieszczone dane to tylko fragment informacji – aby uzyskać dostęp aktywuj darmowy test lub zaloguj się

WYŚWIETL PODOBNE ZAMÓWIENIA Z BRANŻY: maszyny i sprzęty inne

       
nr Termin Organizator Przedmiot
12726910 2026-09-03
godz. 08:36
Dolnośląskie DOSTAWA KUREK KOŃCOWY H4K20 1X1" PRAWY+ LEWY I KUREK KOŃCOWY H4K32 P/L 1. KUREK...
12721108 2026-09-03
godz. 09:00
Śląskie Sprężyna gazowa pchająca HB/12169 -
12717387 2026-09-03
godz. 09:55
Opolskie Zakup i dostawa samochodu ciężarowego – wywrotki kompaktowej oraz koparko -...
12726901 2026-09-03
godz. 10:00
Lubelskie PRZETWORNIK CIŚNIENIA PC28/0-100KPA/PD/GP
12726622 2026-09-03
godz. 10:00
Lubelskie PRZEKAŹNIK CIŚNIENIA PDS-1-008-M-2-1-0,5…8BAR STASTO PDS-1-008-M-2-1
12711023 2026-09-03
godz. 10:00
Śląskie Zakup wraz z dostawą rozpieraka hydraulicznego
12717779 2026-09-03
godz. 12:00
Śląskie Zakup 5 sztuk napędów Auma wraz z przekładniami
12725544 2026-09-03
godz. 13:30
Mazowieckie RFI - Wykonanie naprawy czwartego poziomu utrzymania naprawczego (P4-2) 6...
12721129 2026-09-03
godz. 13:59
Śląskie Zakup, dostawa , instalacja elektroerozyjnej wycinarki drutowej zgodnie z...
12712895 2026-09-04
godz. 09:00
Lubelskie Dostawa akumulatorów, opon oraz części zamiennych do pojazdów służby czołgowo...