Zlecenie 12726622 - PRZEKAŹNIK CIŚNIENIA PDS-1-008-M-2-1-0,5…8BAR STASTO...

   
Analizuj
Zamówienie 12726622
źródło Internet
data publikacji 2026-09-01
przedmiot zlecenia
PRZEKAŹNIK CIŚNIENIA PDS-1-008-M-2-1-0,5…8BAR STASTO PDS-1-008-M-2-1
branża Maszyny, sprzęt, urządzenia, narzędzia
podbranża maszyny i sprzęty inne
forma zapytanie ofertowe
typ zlecenia dostawy
kraj realizacji Polska
województwo realizacji Lubelskie
kraj organizatora Polska
województwo organizatora Lubelskie

Zamieszczone dane to tylko fragment informacji – aby uzyskać dostęp aktywuj darmowy test lub zaloguj się

WYŚWIETL PODOBNE ZAMÓWIENIA Z BRANŻY: maszyny i sprzęty inne

       
nr Termin Organizator Przedmiot
12724329 2026-09-03
godz. 07:00
Pomorskie Kółka do wózków Ew Przedmiot zamówienia: 1 Kółka do wózków
12697710 2026-09-03
godz. 09:00
Śląskie Modernizacja zbiornika technologicznego T-910 - wykonanie okładziny...
12729365 2026-09-03
godz. 10:00
Dolnośląskie RACZEK FI28,5 B17 PHU MASTERS Adres dostawy: M040
12724509 2026-09-03
godz. 10:00
Małopolskie Części do taboru tramwajowego
12720264 2026-09-03
godz. 12:00
Małopolskie 189458 - Aparatura do pomiaru geometrii pasma walcowniczego
12727555 2026-09-03
godz. 13:00
Małopolskie 189577 - Wymiana rolek samotokowych na maszynie załadowczej
12724399 2026-09-03
godz. 13:30
Wielkopolskie Tester automatyki zabezpieczeń i urządzeń stacyjnych
12728023 2026-09-03
godz. 14:00
Pomorskie Łyżka rozlewowa i rozdzielacz Meprozet- Wóz asenizacyjny
12712433 2026-09-03
godz. 23:59
Mazowieckie Zwracamy się z uprzejmą prośbą o przedstawienie oferty z uwzględnieniem...
12626908 2026-09-04
godz. 08:00
Śląskie „Remont pomp odwadniających i zatapialnych: Część I do Część XVIII dla Spółki...