Zlecenie 12728023 - Łyżka rozlewowa i rozdzielacz Meprozet- Wóz asenizacyjny

   
Analizuj
Zamówienie 12728023
źródło Internet
data publikacji 2026-09-01
przedmiot zlecenia
Łyżka rozlewowa i rozdzielacz Meprozet- Wóz asenizacyjny
branża Maszyny, sprzęt, urządzenia, narzędzia
podbranża maszyny i sprzęty inne, maszyny i sprzęt rolniczy
forma zapytanie ofertowe
typ zlecenia dostawy
kraj realizacji Polska
województwo realizacji Pomorskie
kraj organizatora Polska
województwo organizatora Pomorskie

Zamieszczone dane to tylko fragment informacji – aby uzyskać dostęp aktywuj darmowy test lub zaloguj się

WYŚWIETL PODOBNE ZAMÓWIENIA Z BRANŻY: maszyny i sprzęty inne , maszyny i sprzęt rolniczy

       
nr Termin Organizator Przedmiot
12725092 2026-09-03
godz. 08:00
Dolnośląskie Dostawa części odbijaka PKL NETTER VIBRATION 1. ZESTAW MONTAŻ NBS G 2100 DLA...
12717844 2026-09-03
godz. 09:00
Śląskie Dostawa iglicy Nilos dł. 1000mm dla Polskiej Grupy Górniczej S.A. Oddział KWK...
12717419 2026-09-03
godz. 09:00
Kujawsko-Pomorskie 1.Przedmiotem zamówienia jest Zakup i dostawa fabrycznie nowego ciągnika...
12726620 2026-09-03
godz. 10:00
Lubelskie PRZEKAŹNIK KONTROLNY PRĘDKOŚCI 84874320 Crouzet 84874320
12728751 2026-09-03
godz. 10:00
Śląskie GRUNDFOS Pompa CRN5-14 A-FGJ-G-V-HQQV - zap.12167857 -
12725487 2026-09-03
godz. 11:00
Mazowieckie System pomiarowy składający się z czujników do pomiaru opadu z płytą montażową
12725096 2026-09-03
godz. 12:40
Dolnośląskie Dostawa silników do motoreduktorów 1. Silnik Besel typ SEMKh 63-4C2/75 2....
12727966 2026-09-04
godz. 08:00
Dolnośląskie DOSTAWA: ZŁĄCZE CW10 PWH-G8W ŁAŃCUCHOWE Adres dostawy: M040
12728331 2026-09-04
godz. 08:00
Pomorskie DKW.2232.49.2026.JD Zakup i dostawa elementu głowicy nr kat. 90815 Przedmiot...
12716631 2026-09-04
godz. 08:30
Wielkopolskie Części tramwajowe