Zlecenie 12728331 - DKW.2232.49.2026.JD Zakup i dostawa elementu głowicy nr...

   
Analizuj
Zamówienie 12728331
źródło Internet
data publikacji 2026-09-01
przedmiot zlecenia
DKW.2232.49.2026.JD Zakup i dostawa elementu głowicy nr kat. 90815

Przedmiot zamówienia: 1 Element głowicy nr kat. 90815, pasuj
ący do baterii P504S - PRESTO
branża Maszyny, sprzęt, urządzenia, narzędzia
podbranża maszyny i sprzęty inne
forma zapytanie ofertowe
typ zlecenia dostawy
kraj realizacji Polska
województwo realizacji Pomorskie
kraj organizatora Polska
województwo organizatora Pomorskie

Zamieszczone dane to tylko fragment informacji – aby uzyskać dostęp aktywuj darmowy test lub zaloguj się

WYŚWIETL PODOBNE ZAMÓWIENIA Z BRANŻY: maszyny i sprzęty inne

       
nr Termin Organizator Przedmiot
12728813 2026-09-04
godz. 09:00
Śląskie PASEK KLINOWY HC 2000. DOPUSZCZALNY ZAMIENNIK ( ZKP AM896136 ) -
12729829 2026-09-04
godz. 09:30
Warmińsko-Mazurskie Usługi w zakresie napraw, konserwacji i przeglądów sprzętu infrastruktury...
12722842 2026-09-04
godz. 10:00
Mazowieckie RFP na dostawę gumowych osłon do M18 MilWAUKEE. gumowa osłona do M18 FHIWF12...
12704290 2026-09-04
godz. 10:00
Opolskie Przedmiotem zamówienia jest dostawa i montaż automatycznego systemu...
12674779 2026-09-04
godz. 11:00
Mazowieckie Przedmiotem zamówienia jest zakup, dostawa, montaż, rozruch technologiczny i...
12681912 2026-09-04
godz. 11:00
Wielkopolskie 1. Przedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa dwóch pojazdów UTV wraz z...
12727962 2026-09-04
godz. 13:00
Dolnośląskie DOSTAWA LUSTERKO LW-01 LKP-805 Adres dostawy: M040
12715228 2026-09-04
godz. 14:00
Pomorskie PR27/RG/160058180/9036 AS/ZAWORY I CZĘŚCI ZAMIENNE DO ZAWORU VALCO GROUP
12728761 2026-09-07
godz. 08:00
Śląskie Koło zębate, wał zębaty NORD HB/12208 -
12729083 2026-09-07
godz. 09:55
Śląskie Dostawa urządzenia do napinania łańcucha przenośnika zgrzebłowego typu lekkiego...