Zlecenie 12725487 - System pomiarowy składający się z czujników do pomiaru...

   
Analizuj
Zamówienie 12725487
źródło Internet
data publikacji 2026-08-28
przedmiot zlecenia
System pomiarowy składający się z czujników do pomiaru opadu z płytą montażową
branża Maszyny, sprzęt, urządzenia, narzędzia
podbranża maszyny i sprzęty inne
forma zapytanie ofertowe
typ zlecenia dostawy
kraj realizacji Polska
województwo realizacji Mazowieckie
kraj organizatora Polska
województwo organizatora Mazowieckie

Zamieszczone dane to tylko fragment informacji – aby uzyskać dostęp aktywuj darmowy test lub zaloguj się

WYŚWIETL PODOBNE ZAMÓWIENIA Z BRANŻY: maszyny i sprzęty inne

       
nr Termin Organizator Przedmiot
12728789 2026-09-03
godz. 07:00
Śląskie Regeneracja podzespołów lokomotywy TEM-2 - nr ZU/263/2026 i ZU/269/2026 -
12717730 2026-09-03
godz. 10:00
Podkarpackie Dostawa ciągników, agregatu prądotwórczego, kuchni polowej, mobilnego zbiornika...
12724509 2026-09-03
godz. 10:00
Małopolskie Części do taboru tramwajowego
12718914 2026-09-03
godz. 10:00
Mazowieckie ZAKUP I DOSTAWA OSŁON SIŁOWNIKA MŁYNA MPS 280 - NLR-WJ.2110.70.2026
12718981 2026-09-03
godz. 11:30
Dolnośląskie 22/JR/INŻ/2026 Dostawa agregatów do filtracji oleju. Przedmiot zamówienia: 1...
12712860 2026-09-03
godz. 12:00
Śląskie Przedmiotem zamówienia jest dostawa stanowiska narzędziowo-pomiarowego z...
12728740 2026-09-03
godz. 14:00
Łódzkie Dmuchawa spalinowa plecakowa STIHL BR 450 -
12726615 2026-09-04
godz. 07:00
Lubelskie OSŁONA SK180A9-00.44.0 SK180B9 PIERŚCIEŃ SAMOWYWAŻAJĄCY A-PSW180-00.00.0 -...
12729031 2026-09-04
godz. 08:00
Mazowieckie Prowadnik + lina do DEMAG EUD DH620
12722613 2026-09-04
godz. 09:00
Małopolskie Dostawa i usługa wymiany pompy agregatu wody lodowej MAS Przedmiot zamówienia:...