Zlecenie 12726615 - OSŁONA SK180A9-00.44.0 SK180B9 PIERŚCIEŃ SAMOWYWAŻAJĄCY...

   
Analizuj
Zamówienie 12726615
źródło Internet
data publikacji 2026-09-01
przedmiot zlecenia
OSŁONA SK180A9-00.44.0 SK180B9 PIERŚCIEŃ SAMOWYWAŻAJĄCY A-PSW180-00.00.0 - SZLIFIERKA SK180
branża Maszyny, sprzęt, urządzenia, narzędzia
podbranża maszyny i sprzęty inne
forma zapytanie ofertowe
typ zlecenia dostawy
kraj realizacji Polska
województwo realizacji Lubelskie
kraj organizatora Polska
województwo organizatora Lubelskie

Zamieszczone dane to tylko fragment informacji – aby uzyskać dostęp aktywuj darmowy test lub zaloguj się

WYŚWIETL PODOBNE ZAMÓWIENIA Z BRANŻY: maszyny i sprzęty inne

       
nr Termin Organizator Przedmiot
12666854 2026-09-04
godz. 09:00
Lubelskie 1. Przedmiotem zamówienia jest:Dostawa 2 szt. przyczep dla Zarządu Dróg...
12727510 2026-09-04
godz. 09:00
Dolnośląskie DOSTAWA: WÓZEK NARZĘDZIOWY 7 SZUFLAD180 EL JONNES Adres dostawy: M040
12723635 2026-09-04
godz. 09:00
Łódzkie Silnik 200kW 1000RPM, IE4 + wyposażenie - Łomża -
12711700 2026-09-04
godz. 10:00
Podkarpackie Uzupełnienie zasobów i infrastruktury niezbędnej do realizacji zadań OLiOC...
12714066 2026-09-04
godz. 11:00
Mazowieckie Przedmiotem zamówienia jest dostawa pojazdów elektrycznych do Panoptikum –...
12708043 2026-09-04
godz. 11:00
Łódzkie Zakup wraz z dostawą fabrycznie nowej koparko – ładowarki z wyposażeniem i...
12724835 2026-09-04
godz. 12:00
Mazowieckie ZAKUP I DOSTAWA WIRNIK POMPA N28T NLZ-AK.2110.63.2026
12702052 2026-09-04
godz. 12:00
Małopolskie Dostawa 2 sztuk beczkowozów (cystern) do przewozu wody czystej pojemności 5000...
12729845 2026-09-07
godz. 06:30
Mazowieckie 67/WRZESIEŃ/26/CZS CZĘŚCI HONKER Przedmiot zamówienia: 1 Nakładka pedału...
12727251 2026-09-07
godz. 09:00
Wielkopolskie LUZ17-Filtry