Zlecenie 12728789 - Regeneracja podzespołów lokomotywy TEM-2 - nr ZU/263/2026...

   
Analizuj
Zamówienie 12728789
źródło Internet
data publikacji 2026-09-01
przedmiot zlecenia
Regeneracja podzespołów lokomotywy TEM-2 - nr ZU/263/2026 i ZU/269/2026 -
branża Maszyny, sprzęt, urządzenia, narzędzia
podbranża maszyny i sprzęty inne
forma zapytanie ofertowe
typ zlecenia usługi, wykonanie
kraj realizacji Polska
województwo realizacji śląskie
kraj organizatora Polska
województwo organizatora śląskie

Zamieszczone dane to tylko fragment informacji – aby uzyskać dostęp aktywuj darmowy test lub zaloguj się

WYŚWIETL PODOBNE ZAMÓWIENIA Z BRANŻY: maszyny i sprzęty inne

       
nr Termin Organizator Przedmiot
12723512 2026-09-03
godz. 08:00
Wielkopolskie Silnik 5RN180L08B6 ROTOR NL, 64-500 Szamotuły -
12729664 2026-09-03
godz. 09:00
Podkarpackie siłownik AVENTICS
12725079 2026-09-03
godz. 10:00
Dolnośląskie DOSTAWA: USZCZELNIENIE CZOŁOWE 680615 SKB 20TB Adres dostawy: M040
12716528 2026-09-03
godz. 10:00
Zachodniopomorskie SZ/09/SS/2026 Diagnostyka komputerowa silników CATERPILLAR zamontowanych na...
12720265 2026-09-03
godz. 12:00
Małopolskie 189458 - Aparatura do pomiaru geometrii pasma walcowniczego
12699838 2026-09-03
godz. 12:00
Wielkopolskie Zbiornik oleju hydraulicznego N-PACK 082100-1-00_B do 36WEh
12721064 2026-09-03
godz. 14:00
Małopolskie Zakup części pompy WARMAN - ZAP/MTETA/2026/013252 -
12728745 2026-09-03
godz. 14:00
Śląskie Dostawa fabrycznie nowych części Siemens do zakładu w Nowym Sączu -
12726342 2026-09-04
godz. 08:00
Śląskie Potencjometr EATON HB/12217 -
12719635 2026-09-04
godz. 09:00
Łódzkie Wyposażenie sal oraz zakup pomocy dydaktycznych w ramach zadania pn.: „LO im....