Zlecenie 12728745 - Dostawa fabrycznie nowych części Siemens do zakładu w...

   
Analizuj
Zamówienie 12728745
źródło Internet
data publikacji 2026-09-01
przedmiot zlecenia
Dostawa fabrycznie nowych części Siemens do zakładu w Nowym Sączu -
branża Maszyny, sprzęt, urządzenia, narzędzia, Automatyka przemysłowa
podbranża maszyny i sprzęty inne
forma zapytanie ofertowe
typ zlecenia dostawy
kraj realizacji Polska
województwo realizacji Małopolskie
kraj organizatora Polska
województwo organizatora śląskie

Zamieszczone dane to tylko fragment informacji – aby uzyskać dostęp aktywuj darmowy test lub zaloguj się

WYŚWIETL PODOBNE ZAMÓWIENIA Z BRANŻY: maszyny i sprzęty inne

       
nr Termin Organizator Przedmiot
12723512 2026-09-03
godz. 08:00
Wielkopolskie Silnik 5RN180L08B6 ROTOR NL, 64-500 Szamotuły -
12717417 2026-09-03
godz. 10:00
Zachodniopomorskie Zakup namiotu, masztu oświetleniowego i ładowarki terenowej na potrzeby OLiOC w...
12726620 2026-09-03
godz. 10:00
Lubelskie PRZEKAŹNIK KONTROLNY PRĘDKOŚCI 84874320 Crouzet 84874320
12727972 2026-09-03
godz. 11:00
Dolnośląskie Dostawa - SPRĘŻARKA HERMETYCZ MTZ100HS7AVE DANFOSS Adres dostawy: M040
12720264 2026-09-03
godz. 12:00
Małopolskie 189458 - Aparatura do pomiaru geometrii pasma walcowniczego
12725753 2026-09-03
godz. 12:00
Dolnośląskie DOSTAWA KÓŁ PASOWYCH SPC 1. KOŁO PASOWE SPC 800/10 5050 2. KOŁO PASOWE SPC...
12727951 2026-09-03
godz. 13:00
Dolnośląskie Dostawa - PRESOSTAT KP-2 060-112066 NC DANFOSS Adres dostawy: M040
12727952 2026-09-03
godz. 14:00
Dolnośląskie Dostawa Przewodów ze złączkami AKS-S35 1. PRZEWÓD TŁOCZ ZE ZŁĄCZKAM 30004 AKS-S...
12707297 2026-09-04
godz. 09:00
Śląskie Remonty i konserwacje urządzeń dźwignicowych znajdujących się na terenie...
12719635 2026-09-04
godz. 09:00
Łódzkie Wyposażenie sal oraz zakup pomocy dydaktycznych w ramach zadania pn.: „LO im....