Zlecenie 12727951 - Dostawa - PRESOSTAT KP-2 060-112066 NC DANFOSS Adres...

   
Analizuj
Zamówienie 12727951
źródło Internet
data publikacji 2026-09-01
przedmiot zlecenia
Dostawa - PRESOSTAT KP-2 060-112066 NC DANFOSS

Adres dostawy: M040
branża Maszyny, sprzęt, urządzenia, narzędzia
podbranża maszyny i sprzęty inne
forma zapytanie ofertowe
typ zlecenia dostawy
kraj realizacji Polska
województwo realizacji Dolnośląskie
kraj organizatora Polska
województwo organizatora Dolnośląskie

Zamieszczone dane to tylko fragment informacji – aby uzyskać dostęp aktywuj darmowy test lub zaloguj się

WYŚWIETL PODOBNE ZAMÓWIENIA Z BRANŻY: maszyny i sprzęty inne

       
nr Termin Organizator Przedmiot
12722350 2026-09-03
godz. 07:00
Mazowieckie Zapytanie o informację cenową - Usługa wykonania legalizacji testera...
12719924 2026-09-03
godz. 09:00
Śląskie zakup i dostawę motopompy wirnikowej - KTH 80 X do brudnej wody
12726622 2026-09-03
godz. 10:00
Lubelskie PRZEKAŹNIK CIŚNIENIA PDS-1-008-M-2-1-0,5…8BAR STASTO PDS-1-008-M-2-1
12718163 2026-09-03
godz. 10:00
Świętokrzyskie Świadczenie usługi obsługi organizacyjno-technicznej systemu miejskiej...
12724838 2026-09-03
godz. 11:00
Wielkopolskie OPONY DO ŁADOWARKI VOLVO L60H + MATERIAŁY EKSPLOATACYJNE - 404/1000063665
12725303 2026-09-03
godz. 12:54
Pomorskie Przedmiot zamówienia: 1 Wózek taletowy transportowy
12726385 2026-09-04
godz. 08:00
Śląskie PESZEL 11 HB/12214 -
12719635 2026-09-04
godz. 09:00
Łódzkie Wyposażenie sal oraz zakup pomocy dydaktycznych w ramach zadania pn.: „LO im....
12712895 2026-09-04
godz. 09:00
Lubelskie Dostawa akumulatorów, opon oraz części zamiennych do pojazdów służby czołgowo...
12707297 2026-09-04
godz. 09:00
Śląskie Remonty i konserwacje urządzeń dźwignicowych znajdujących się na terenie...