Zlecenie 12724954 - Aspiracyjna sonda prędkościowa typu S, dł. pom. 1,0 m ...

   
Analizuj
Zamówienie 12724954
źródło Internet
data publikacji 2026-08-31
przedmiot zlecenia
Aspiracyjna sonda prędkościowa typu S, dł. pom. 1,0 m

Zakup aspiracyjnej sondy prędkościowej typu S, dł. pom. 1,0 m, zgodnie z
Załącznikiem nr 2 do Zapytania Ofertowego. Warunki dostawy: dostarczenie urządzenia po stronie Zamawiającego. Czas realizacji: do 5-tygodni od daty przesłania Zamówienia przez ORLEN Eko sp. z o.o. Szczegóły dotyczące postępowania zostały przedstawione w załącznikach.
branża Maszyny, sprzęt, urządzenia, narzędzia
podbranża maszyny i sprzęty inne
forma zapytanie ofertowe
typ zlecenia dostawy
kraj realizacji Polska
województwo realizacji Mazowieckie
kraj organizatora Polska
województwo organizatora Mazowieckie

Zamieszczone dane to tylko fragment informacji – aby uzyskać dostęp aktywuj darmowy test lub zaloguj się

WYŚWIETL PODOBNE ZAMÓWIENIA Z BRANŻY: maszyny i sprzęty inne

       
nr Termin Organizator Przedmiot
12724913 2026-09-03
godz. 00:00
Śląskie Części do zaworu FISHER 8580 DN100 PN40 KKS 01NDE10AA402 S/N: EU03747595.
12728789 2026-09-03
godz. 07:00
Śląskie Regeneracja podzespołów lokomotywy TEM-2 - nr ZU/263/2026 i ZU/269/2026 -
12722315 2026-09-03
godz. 09:50
Dolnośląskie ZAPYTANIE NA ZNAKI I STRZAŁKI SAMOPPRZYLEPNE 1. TAŚMA TT 100MMX25MB Z TEKST I...
12724509 2026-09-03
godz. 10:00
Małopolskie Części do taboru tramwajowego
12725079 2026-09-03
godz. 10:00
Dolnośląskie DOSTAWA: USZCZELNIENIE CZOŁOWE 680615 SKB 20TB Adres dostawy: M040
12719508 2026-09-03
godz. 11:30
Dolnośląskie 24/JR/INŻ/2026 Dostawa prasy hydraulicznej. Przedmiot zamówienia: 1 Prasa...
12727246 2026-09-03
godz. 12:00
Pomorskie Czujnik zbliżenia typ 180001
12712433 2026-09-03
godz. 23:59
Mazowieckie Zwracamy się z uprzejmą prośbą o przedstawienie oferty z uwzględnieniem...
12730308 2026-09-04
godz. 07:00
Pomorskie Przedmiot zamówienia: 1 Zestaw naprawczy pomy DDA
12712895 2026-09-04
godz. 09:00
Lubelskie Dostawa akumulatorów, opon oraz części zamiennych do pojazdów służby czołgowo...