Zlecenie 12730308 - Przedmiot zamówienia: 1 Zestaw naprawczy pomy DDA

   
Analizuj
Zamówienie 12730308
źródło Internet
data publikacji 2026-09-02
przedmiot zlecenia
Przedmiot zamówienia: 1 Zestaw naprawczy pomy DDA
branża Maszyny, sprzęt, urządzenia, narzędzia
podbranża maszyny i sprzęty inne
forma zapytanie ofertowe
typ zlecenia dostawy
kraj realizacji Polska
województwo realizacji Pomorskie
kraj organizatora Polska
województwo organizatora Pomorskie

Zamieszczone dane to tylko fragment informacji – aby uzyskać dostęp aktywuj darmowy test lub zaloguj się

WYŚWIETL PODOBNE ZAMÓWIENIA Z BRANŻY: maszyny i sprzęty inne

       
nr Termin Organizator Przedmiot
12730001 2026-09-04
godz. 07:00
Mazowieckie Silnik Cummins typ ISF2.8S3148T wraz z osprzętem
12719866 2026-09-04
godz. 10:00
Mazowieckie Dostawa w formie leasingu operacyjnego z opcją prawa wykupu sprzętu silnikowego...
12719213 2026-09-04
godz. 10:00
Mazowieckie Dostawa elementów techniki liniowej, przeniesienia napędu oraz przekładnie
12719108 2026-09-04
godz. 11:00
Lubelskie Dostawy aparatury kontrolno-pomiarowej Samson
12723553 2026-09-04
godz. 11:00
Małopolskie MANOMETR - ZAP/MTETA/2026/012388 -
12717475 2026-09-04
godz. 12:00
Mazowieckie Dostawa pojazdów typu Melex i części do nich
12726463 2026-09-04
godz. 23:59
Mazowieckie Dostawa szyb bezpiecznych płaskich do tramwajów typu 105N i pochodnych
12729379 2026-09-07
godz. 08:00
Dolnośląskie DOSTAWA: ŁAPA ELEMENT MET-GUM 786213 LKP-1601; ŁAPA 786214 RAMY TYLN PRAWEJ...
12729045 2026-09-07
godz. 09:00
Dolnośląskie ZAPYTANIE NA ZAWÓR 3/2 230VAC 6,5W PME-121DA STERUJ Adres dostawy: M040
12709528 2026-09-07
godz. 09:30
Zachodniopomorskie 1. Przedmiotem zamówienia są „Przeglądy serwisowe ciągników z uwagi na...