Zlecenie 12723553 - MANOMETR - ZAP/MTETA/2026/012388 -

   
Analizuj
Zamówienie 12723553
źródło Internet
data publikacji 2026-08-28
przedmiot zlecenia
MANOMETR - ZAP/MTETA/2026/012388 -
branża Maszyny, sprzęt, urządzenia, narzędzia
podbranża maszyny i sprzęty inne
forma zapytanie ofertowe
typ zlecenia dostawy
kraj realizacji Polska
województwo realizacji Małopolskie
kraj organizatora Polska
województwo organizatora Małopolskie

Zamieszczone dane to tylko fragment informacji – aby uzyskać dostęp aktywuj darmowy test lub zaloguj się

WYŚWIETL PODOBNE ZAMÓWIENIA Z BRANŻY: maszyny i sprzęty inne

       
nr Termin Organizator Przedmiot
12727778 2026-09-04
godz. 09:00
Dolnośląskie FILTRY DO SPRZĘTU INŻYNIERYJNEGO Przedmiot zamówienia: 1 FILTR OLEJU 51348 2...
12718377 2026-09-04
godz. 10:00
Małopolskie „Dostawa sprzętu w ramach zadania tworzenie i utrzymywanie na obszarze gminy,...
12719261 2026-09-04
godz. 10:00
Mazowieckie Wykonanie i dostawa dwóch ram do pojazdu Hunter
12725554 2026-09-04
godz. 11:00
Mazowieckie RFP na sworzeń resorowy B20. sworzeń B20x100x91- St PN-EN 22341:2000: 500 szt.;
12715228 2026-09-04
godz. 14:00
Pomorskie PR27/RG/160058180/9036 AS/ZAWORY I CZĘŚCI ZAMIENNE DO ZAWORU VALCO GROUP
12729058 2026-09-04
godz. 14:00
Dolnośląskie ZAPYTANIE NA ZAWÓR ZWROTNY TYP 825 DN100 PN25 ONNINEN Adres dostawy: M040
12729377 2026-09-07
godz. 08:00
Dolnośląskie DOSTAWA WKŁAD FILTRA CF 2631 POWIETRZA MANN, WKŁAD FILTRA C30 400/1 POWIETRZA...
12721248 2026-09-07
godz. 09:00
Wielkopolskie Wykonanie sprawdzenia oraz przeglądu tech. urządzeń pomiarowych ugięć...
12719647 2026-09-07
godz. 09:00
Dolnośląskie „Rozwój kształcenia ogólnego na terenie Gminy Olszyna” cz.II Część 1: ZADANIE...
12723687 2026-09-07
godz. 09:00
Mazowieckie Serwis ciągników i osprzętu.