Zlecenie 12729379 - DOSTAWA: ŁAPA ELEMENT MET-GUM 786213 LKP-1601; ŁAPA 786214...

   
Analizuj
Zamówienie 12729379
źródło Internet
data publikacji 2026-09-02
przedmiot zlecenia
DOSTAWA: ŁAPA ELEMENT MET-GUM 786213 LKP-1601; ŁAPA 786214 RAMY TYLN PRAWEJ LKP-1601

1. ŁAPA ELEMENT MET-GUM 786213 LKP-1601
2. ŁAPA 786214 RAMY TYLN PRAWEJ LKP-1601
branża Maszyny, sprzęt, urządzenia, narzędzia
podbranża maszyny i sprzęty inne
forma zapytanie ofertowe
typ zlecenia dostawy
kraj realizacji Polska
województwo realizacji Dolnośląskie
kraj organizatora Polska
województwo organizatora Dolnośląskie

Zamieszczone dane to tylko fragment informacji – aby uzyskać dostęp aktywuj darmowy test lub zaloguj się

WYŚWIETL PODOBNE ZAMÓWIENIA Z BRANŻY: maszyny i sprzęty inne

       
nr Termin Organizator Przedmiot
12729056 2026-09-07
godz. 09:00
Dolnośląskie DOSTAWA KRÓĆCÓW PS-00-06 ORAZ PS-00-07 1. KRÓCIEC PS-00-06 NR I P-PY INŻEKTOR...
12730048 2026-09-07
godz. 09:00
Dolnośląskie ZAPYTANIE NA ZAWÓR PN25 1" Z GWINT WEW K/O KULOWY Adres dostawy: M040
12701536 2026-09-07
godz. 10:00
Mazowieckie Przedmiotem zamówienia jest Dostawa części do silników spalinowych MAN Część...
12726363 2026-09-07
godz. 10:00
Małopolskie POMPA NETZSCH - ZAP/MTELA/2026/013591 -
12727260 2026-09-08
godz. 08:00
Dolnośląskie Dostawa grzałek do rozjazdów tramwajowych (298/08) Przedmiot zamówienia: 1...
12681966 2026-09-08
godz. 09:00
Śląskie Modernizacja 2 przenośników taśmowych w zakresie zwiększenia ich...
12723108 2026-09-08
godz. 11:45
Zachodniopomorskie Dostawa fabrycznie nowych pomp oraz mieszadła
12713973 2026-09-08
godz. 12:00
Śląskie BR12.2307.65.2026.AW Zakup 15 sztuk dalmierzy oraz 17 sztuk lornetek dla...
12727098 2026-09-08
godz. 13:00
Lubuskie Usługi kalibracji oraz wzorcowania analizatorów wydechu dla Sądu Rejonowego w...
12726959 2026-09-09
godz. 09:00
Mazowieckie Dostawa kurków końcowych do wagonów towarowych. Kurek końcowy prawy 32 mm (H4ZW...