Zlecenie 12727502 - SPRYSKIWACZ RĘCZNY MAROLEX MINI-1000

   
Analizuj
Zamówienie 12727502
źródło Internet
data publikacji 2026-09-01
przedmiot zlecenia
SPRYSKIWACZ RĘCZNY MAROLEX MINI-1000
branża Maszyny, sprzęt, urządzenia, narzędzia
podbranża urządzenia drobne
forma zapytanie ofertowe
typ zlecenia dostawy
kraj realizacji Polska
województwo realizacji Lubelskie
kraj organizatora Polska
województwo organizatora Lubelskie

Zamieszczone dane to tylko fragment informacji – aby uzyskać dostęp aktywuj darmowy test lub zaloguj się

WYŚWIETL PODOBNE ZAMÓWIENIA Z BRANŻY: urządzenia drobne

       
nr Termin Organizator Przedmiot
12695700 2026-09-03
godz. 09:00
Zachodniopomorskie Dostawa pomocy dydaktycznych do pracowni Zespołu Szkół nr 10 im. Bolesława...
12719743 2026-09-03
godz. 09:55
Śląskie Dostawa elementów złącznych do obróbki, łączenia kabli i przewodów dla Polskiej...
12726355 2026-09-03
godz. 11:20
Świętokrzyskie MATERIAŁY ŚCIERNE -
12715229 2026-09-03
godz. 12:00
Wielkopolskie SP-IJ-26-030-1 Sprzedaż śr. trwałych - używane narzędzia z obszaru kolei,...
12723186 2026-09-04
godz. 12:00
Śląskie 4WOG-4400.2310.8.2026 Zakup farb i artykułów malarskich Przedmiot zamówienia: 1...
12725935 2026-09-04
godz. 13:17
Dolnośląskie Przedmiot zamówienia: 1 Narzędzia warsztatowe - zakup i dostawaNarzędzia...
12727363 2026-09-07
godz. 08:00
Małopolskie Dostawa narzędzi ręcznych i elektronarzędzi .
12729078 2026-09-08
godz. 08:45
Śląskie Dostawa narzędzi zmechanizowanych ręcznych montażowych z napędem elektrycznym:...
12729667 2026-09-09
godz. 12:00
Małopolskie Zakup i dostawa MILWAUKEE M18 BLPDRC-422C - Akumulatorowa wiertarko-wkrętarka...
12730799 2026-09-11
godz. 15:00
Mazowieckie ścisk stolarski typu C