Zlecenie 12728332 - OZ/261/221-OZ(ST)/2026 Opona wielosezonowa Kumho Przedmiot...

   
Analizuj
Zamówienie 12728332
źródło Internet
data publikacji 2026-09-01
przedmiot zlecenia
OZ/261/221-OZ(ST)/2026 Opona wielosezonowa Kumho

Przedmiot zamówienia: 1 Opona wielosezonowa Kumho Solus 4S HA32 155/80 R13 79
T
branża Motoryzacja
podbranża ogumienie
forma zapytanie ofertowe
typ zlecenia dostawy
kraj realizacji Polska
województwo realizacji śląskie
kraj organizatora Polska
województwo organizatora śląskie

Zamieszczone dane to tylko fragment informacji – aby uzyskać dostęp aktywuj darmowy test lub zaloguj się

WYŚWIETL PODOBNE ZAMÓWIENIA Z BRANŻY: ogumienie

       
nr Termin Organizator Przedmiot
12726467 2026-09-04
godz. 14:30
Lubelskie „Dostawa fabrycznie nowych opon całorocznych Yokohama Geolandar A/T G015 215/65...
12733019 2026-09-07
godz. 08:00
Pomorskie Dętka 1100x20
12728912 2026-09-07
godz. 09:00
Małopolskie Dostawa kompletu opon letnich wraz z felgami do samochodu VOLVO V60 TWIN ENGINE...
12732526 2026-09-09
godz. 09:00
Małopolskie Zakup i montaż 6 sztuk opon ciężarowych o rozmiarze 385/65 R22.5.
12735632 2026-09-09
godz. 14:00
Świętokrzyskie Dostawa nowych opon do ładowarek kołowych będących własnością Enea Bioenergia...
12733493 2026-09-10
godz. 10:00
Mazowieckie Część 1: Zakup i dostawa ogumienia do pojazdów służbowych będących na stanie...
12735951 2026-09-10
godz. 12:00
Śląskie 154/AW/2026 ZAKUP OPON DO SAMOCHODÓW CIĘŻAROWYCH Przedmiot zamówienia: 1 OPONA...
12729209 2026-09-11
godz. 08:00
Pomorskie Opona bezdętkowa
12732622 2026-09-11
godz. 10:00
Zachodniopomorskie Dostawa fabrycznie nowych opon do naczep samochodowych, ładowarek, wózków...
12735931 2026-09-16
godz. 11:00
Dolnośląskie ZO/11/2026 Dostawa nowych opon do autobusów komunikacji miejskiej Przedmiot...