Zlecenie 12725093 - Zakup materiałów: Kompletny zestaw Zawór GURU SN...

   
Analizuj
Zamówienie 12725093
źródło Internet
data publikacji 2026-08-31
przedmiot zlecenia
Zakup materiałów: Kompletny zestaw Zawór GURU SN 3x8780śruby, nakrętki i podkładki
branża Maszyny, sprzęt, urządzenia, narzędzia
podbranża maszyny i sprzęty inne
forma zapytanie ofertowe
typ zlecenia dostawy
kraj realizacji Polska
województwo realizacji Lubelskie
kraj organizatora Polska
województwo organizatora Lubelskie

Zamieszczone dane to tylko fragment informacji – aby uzyskać dostęp aktywuj darmowy test lub zaloguj się

WYŚWIETL PODOBNE ZAMÓWIENIA Z BRANŻY: maszyny i sprzęty inne

       
nr Termin Organizator Przedmiot
12725092 2026-09-03
godz. 08:00
Dolnośląskie Dostawa części odbijaka PKL NETTER VIBRATION 1. ZESTAW MONTAŻ NBS G 2100 DLA...
12724156 2026-09-03
godz. 08:05
Dolnośląskie WĄŻ FI 110 L=3000 SSAWNY BEZ KOSZA, WĄŻ FI 110 L=3000 SSAWNY Z KOSZEM, WĄŻ FI...
12726344 2026-09-03
godz. 09:00
Dolnośląskie Hamulec -
12716528 2026-09-03
godz. 10:00
Zachodniopomorskie SZ/09/SS/2026 Diagnostyka komputerowa silników CATERPILLAR zamontowanych na...
12706186 2026-09-03
godz. 11:00
Pomorskie PR2027 - RG/160059156/9000 AK - ZAWORY TRÓJDROŻNE (PZO)
12727971 2026-09-03
godz. 11:00
Dolnośląskie Dostawa- SPRĘŻARKA MTZ22JC5VE 230V HERMETYCZNA Adres dostawy: M040
12719510 2026-09-03
godz. 11:30
Dolnośląskie 25/JR/INŻ/2026 Dostawa mobilnej wytaczarki napawarki. Przedmiot zamówienia: 1...
12725520 2026-09-03
godz. 11:30
Lubelskie Naprawy układu wydechowego silnika spalinowego CAT 3512C w lokomotywie 15D/A....
12707542 2026-09-03
godz. 12:00
Małopolskie Zakup, dostawa, montaż i uruchomienie skanera 3D w liczbie 1 szt.
12727966 2026-09-04
godz. 08:00
Dolnośląskie DOSTAWA: ZŁĄCZE CW10 PWH-G8W ŁAŃCUCHOWE Adres dostawy: M040