Zlecenie 12725520 - Naprawy układu wydechowego silnika spalinowego CAT 3512C w...

   
Analizuj
Zamówienie 12725520
źródło Internet
data publikacji 2026-08-31
przedmiot zlecenia
Naprawy układu wydechowego silnika spalinowego CAT 3512C w lokomotywie 15D/A. Etap I weryfikacja.
branża Maszyny, sprzęt, urządzenia, narzędzia
podbranża maszyny i sprzęty inne
forma zapytanie ofertowe
typ zlecenia dostawy
kraj realizacji Polska
województwo realizacji Lubelskie
kraj organizatora Polska
województwo organizatora Lubelskie

Zamieszczone dane to tylko fragment informacji – aby uzyskać dostęp aktywuj darmowy test lub zaloguj się

WYŚWIETL PODOBNE ZAMÓWIENIA Z BRANŻY: maszyny i sprzęty inne

       
nr Termin Organizator Przedmiot
12728704 2026-09-03
godz. 10:00
Śląskie Wąż - nr BP/317/2026 -
12726913 2026-09-03
godz. 10:00
Lubelskie MODUŁ H505 HWG000897D HYBRYD HWG000897D PRODUCENT Hybryd sp. z o.o.
12717687 2026-09-03
godz. 10:00
Mazowieckie Dostawa systemu cyfrowego druku kolorowego (maszyna poligraficzna) Przedmiotem...
12724511 2026-09-03
godz. 10:00
Mazowieckie Przyrządy pomiarowe ze świadectwem wzorcowania.
12717779 2026-09-03
godz. 12:00
Śląskie Zakup 5 sztuk napędów Auma wraz z przekładniami
12715229 2026-09-03
godz. 12:00
Wielkopolskie SP-IJ-26-030-1 Sprzedaż śr. trwałych - używane narzędzia z obszaru kolei,...
12712860 2026-09-03
godz. 12:00
Śląskie Przedmiotem zamówienia jest dostawa stanowiska narzędziowo-pomiarowego z...
12725096 2026-09-03
godz. 12:40
Dolnośląskie Dostawa silników do motoreduktorów 1. Silnik Besel typ SEMKh 63-4C2/75 2....
12721054 2026-09-03
godz. 13:00
Śląskie Zakup części zamiennych do lokomotywy TEM2 - nr ZU/277/2026 i ZU/282/2026 -
12707898 2026-09-04
godz. 09:00
Małopolskie Zakup wraz z dostawą pojazdu UTV wraz z wyposażeniem oraz ciągnika rolniczego...