Zlecenie 12724156 - WĄŻ FI 110 L=3000 SSAWNY BEZ KOSZA, WĄŻ FI 110 L=3000...

   
Analizuj
Zamówienie 12724156
źródło Internet
data publikacji 2026-08-31
przedmiot zlecenia
WĄŻ FI 110 L=3000 SSAWNY BEZ KOSZA, WĄŻ FI 110 L=3000 SSAWNY Z KOSZEM, WĄŻ FI 8,0 0,6MPA DO BENZYNY I OLEJU, WĄŻ FI 16 GUM. DO UKŁ
. CHŁODZENIA

1. Kryteria ogólne
2. WĄŻ FI 110 L=3000 SSAWNY BEZ KOSZA WABAM
3. WĄŻ FI 110 L-3000 SSAWNY Z KOSZEM
4. WĄŻ GUMOWY DO UKŁADU CHŁODZENIA FI 16
5. WĄŻ DO BENZYNY I OLEJU FI 8 0,6MPA
branża Maszyny, sprzęt, urządzenia, narzędzia
podbranża maszyny i sprzęty inne
forma zapytanie ofertowe
typ zlecenia dostawy
kraj realizacji Polska
województwo realizacji Dolnośląskie
kraj organizatora Polska
województwo organizatora Dolnośląskie

Zamieszczone dane to tylko fragment informacji – aby uzyskać dostęp aktywuj darmowy test lub zaloguj się

WYŚWIETL PODOBNE ZAMÓWIENIA Z BRANŻY: maszyny i sprzęty inne

       
nr Termin Organizator Przedmiot
12725923 2026-09-03
godz. 08:00
Małopolskie 10322 Zamówienie na dostawę ELEKTROZAWORU 5/3 CC 1/4" Przedmiot zamówienia: 1...
12658659 2026-09-03
godz. 08:30
Mazowieckie D/104/2026 Dostawa detektorów wielogazowych 1. Przedmiotem zamówienia jest...
12697539 2026-09-03
godz. 10:00
Lubelskie 4.1. Przedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa pomocy dydaktycznych do Żłobka...
12715569 2026-09-03
godz. 10:00
Śląskie 190282 / Wykonanie projektu, dostawa i montaż przenośnika kubełkowego w miejsce...
12726345 2026-09-03
godz. 11:00
Dolnośląskie Hamulec SDZ3-30 -
12723413 2026-09-03
godz. 12:00
Mazowieckie Przeprowadzenie próby ciśnieniowej hydraulicznej (szczelności) stałych...
12717779 2026-09-03
godz. 12:00
Śląskie Zakup 5 sztuk napędów Auma wraz z przekładniami
12723534 2026-09-03
godz. 14:00
Lubelskie Zakup baterii do wózka Linde E12 seria 386 -
12726349 2026-09-04
godz. 08:00
Śląskie zawór grzybkowy kołnierzowy/689/26 -
12727501 2026-09-04
godz. 09:00
Dolnośląskie DOSTAWA: DYSTRYBUTOR 4350100119 DIAMEC PHC4 Adres dostawy: M040