Zlecenie 12727501 - DOSTAWA: DYSTRYBUTOR 4350100119 DIAMEC PHC4 Adres dostawy:...

   
Analizuj
Zamówienie 12727501
źródło Internet
data publikacji 2026-09-01
przedmiot zlecenia
DOSTAWA: DYSTRYBUTOR 4350100119 DIAMEC PHC4

Adres dostawy: M040
branża Maszyny, sprzęt, urządzenia, narzędzia
podbranża maszyny i sprzęty inne
forma zapytanie ofertowe
typ zlecenia dostawy
kraj realizacji Polska
województwo realizacji Dolnośląskie
kraj organizatora Polska
województwo organizatora Dolnośląskie

Zamieszczone dane to tylko fragment informacji – aby uzyskać dostęp aktywuj darmowy test lub zaloguj się

WYŚWIETL PODOBNE ZAMÓWIENIA Z BRANŻY: maszyny i sprzęty inne

       
nr Termin Organizator Przedmiot
12719236 2026-09-04
godz. 09:00
Wielkopolskie Przedmiot i przeznaczenie urządzenia Przedmiotem zamówienia jest dostawa 1...
12716563 2026-09-04
godz. 09:00
Dolnośląskie Zakup ciągnika 1. Przedmiotem zamówienia jest: zakup i dostawa fabrycznie...
12730030 2026-09-04
godz. 10:00
Dolnośląskie ZAPYTANIE ZESTAW NAPRAWCZY EB5.1 i EB6.1 SYD/SYS EBRO 1. ZESTAW NAPRAWCZY EB5.1...
12729631 2026-09-04
godz. 10:00
Lubelskie Zakup płozów hamulcowych PL-1 i PL-3
12730513 2026-09-04
godz. 10:00
Lubelskie Zawór SUN HYDRAULICS T11A CBCGLJN
12727753 2026-09-04
godz. 10:02
Śląskie DZ/3/219/2026 PRZEGLĄD I KALIBRACJA CZUJNIKÓW I PRZETWORNIKÓW DRGAŃ Przedmiot...
12727772 2026-09-04
godz. 10:55
Dolnośląskie Dostawa przyczepki transportowej do przewozu traktorka DARK PANTER DF-5...
12729353 2026-09-04
godz. 12:00
Lubelskie PISTOLET 4.775-466.0 - MYJKA KARCHER LANCA KARCHER 4.112-024.0 - MYJKA KARCHER...
12730754 2026-09-07
godz. 06:00
Dolnośląskie WĄŻ GUM ABRAS SD-050 50MM Adres dostawy: M030
12730782 2026-09-07
godz. 07:00
Dolnośląskie DOSTAWA MOTOREDUKTORA SK 9022.1 AZKSH Adres dostawy: M040