Zlecenie 12726899 - PIANA PISTOLETOWA POLIURETANOWA OGNIOCHRONNA TYTAN...

   
Analizuj
Zamówienie 12726899
źródło Internet
data publikacji 2026-09-01
przedmiot zlecenia
PIANA PISTOLETOWA POLIURETANOWA OGNIOCHRONNA TYTAN PROFESSIONAL B1 POJ. 750ML
branża Materiały budowlane i hutnicze
podbranża materiały budowlane
forma zapytanie ofertowe
typ zlecenia dostawy
kraj realizacji Polska
województwo realizacji Lubelskie
kraj organizatora Polska
województwo organizatora Lubelskie

Zamieszczone dane to tylko fragment informacji – aby uzyskać dostęp aktywuj darmowy test lub zaloguj się

WYŚWIETL PODOBNE ZAMÓWIENIA Z BRANŻY: materiały budowlane

       
nr Termin Organizator Przedmiot
12727768 2026-09-04
godz. 08:00
Dolnośląskie INFR/K Materiały dla pracowni metaloplastycznej Przedmiot zamówienia: 1 1
12728804 2026-09-04
godz. 09:00
Śląskie MATERIAŁY ZŁĄCZNE NA GORĄCO PRODUKCJI DUNLOP DO TAŚM TKANINOWO-GUMOWYCH...
12729061 2026-09-04
godz. 13:00
Dolnośląskie ZAPYTANIE OFERTOWE NA:EMALIE FTALOWE 1. EMALIA FTALOWA CZERWONA 5L 2. EMALIA...
12729060 2026-09-04
godz. 14:30
Dolnośląskie ZAPYTANIE NA KLOCKI DREWNIANE FUMINGOWANE ORAZ KLOCKI KLASY F 1. KLOCEK BUKOWY...
12726489 2026-09-04
godz. 22:00
Lubelskie USZCZELKA DO RUR 68X25X3
12730536 2026-09-07
godz. 22:00
Mazowieckie Dostawa elementów ogrodzeniowych żelbetowych wg formularza cenowego wraz z...
12726884 2026-09-08
godz. 09:00
Podkarpackie Dostawa materiałów preizolowanych dla wykonania podziemnych sieci...
12720044 2026-09-08
godz. 09:00
Śląskie Dostawę palet nowych oraz tarcicy na rok 2026/2027
12723088 2026-09-08
godz. 10:00
Mazowieckie RZP/14/TP/D/2026 Dostawa oraz pierwsze ustawienie mobilnych ścianek działowych...
12730530 2026-09-10
godz. 10:00
Mazowieckie Dostawa rur i kształtek z tworzyw sztucznych