Zlecenie 12729060 - ZAPYTANIE NA KLOCKI DREWNIANE FUMINGOWANE ORAZ KLOCKI KLASY...

   
Analizuj
Zamówienie 12729060
źródło Internet
data publikacji 2026-09-02
przedmiot zlecenia
ZAPYTANIE NA KLOCKI DREWNIANE FUMINGOWANE ORAZ KLOCKI KLASY F

1. KLOCEK BUKOWY 6X6X85 FUMIGOWANY
2. KLOCEK DREWNIANY 7X14X65
FUMIGOWANY
3. KLOCEK 7X7X85 KLASA F
4. KLOCEK SOSNOWY 6X6X85 FUMIGOWANY
5. KLOCEK DREWNIANY 7X14X65 FUMIGOWANY
branża Materiały budowlane i hutnicze
podbranża materiały budowlane
forma zapytanie ofertowe
typ zlecenia dostawy
kraj realizacji Polska
województwo realizacji Dolnośląskie
kraj organizatora Polska
województwo organizatora Dolnośląskie

Zamieszczone dane to tylko fragment informacji – aby uzyskać dostęp aktywuj darmowy test lub zaloguj się

WYŚWIETL PODOBNE ZAMÓWIENIA Z BRANŻY: materiały budowlane

       
nr Termin Organizator Przedmiot
12729364 2026-09-04
godz. 09:00
Dolnośląskie Włókno kaolinowe SAFFIL 1600 Adres dostawy: MB50
12728160 2026-09-04
godz. 14:00
Dolnośląskie ZAPYTANIE OFERTOWE NA FARBY 1. FARBA EPOKSYD SIGMAFAST 205 RAL7040 4L 2. FARBA...
12727963 2026-09-04
godz. 14:00
Dolnośląskie DOSTAWA KLIN 250.07.400.09A MOSTU CB4 Adres dostawy: M040
12725576 2026-09-04
godz. 23:59
Świętokrzyskie Dostawa materiałów betonowych II.
12724889 2026-09-07
godz. 10:00
Śląskie Dostawa farby emulsyjnej Przedmiot zamówienia: 1 Farba Eko Śnieżka Biała 10L...
12727655 2026-09-09
godz. 10:00
Lubelskie Dostawa rur do przepustów 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa 6 sztuk rur do...
12728365 2026-09-09
godz. 23:59
Kujawsko-Pomorskie MKUO ProNatura ZO/85/26 Przedmiotem zamówienia jest dostawa nowych płyt...
12688893 2026-09-10
godz. 23:59
Śląskie Zakup belek drewnianych - specyfikacja: - drewno dębowe lub bukowe o wymiarach:...
12639319 2026-09-11
godz. 14:00
Mazowieckie 1. Przedmiotem Zamówienia są dostawy sorbentów wapiennych w kategorii wapno...
12703595 2026-09-17
godz. 09:00
Śląskie Dostawy do kopalń JSW S.A. dwuskładnikowych klejów do konsolidacji i...