Zlecenie 12727963 - DOSTAWA KLIN 250.07.400.09A MOSTU CB4 Adres dostawy: M040

   
Analizuj
Zamówienie 12727963
źródło Internet
data publikacji 2026-09-01
przedmiot zlecenia
DOSTAWA KLIN 250.07.400.09A MOSTU CB4

Adres dostawy: M040
branża Materiały budowlane i hutnicze
podbranża materiały budowlane
forma zapytanie ofertowe
typ zlecenia dostawy
kraj realizacji Polska
województwo realizacji Dolnośląskie
kraj organizatora Polska
województwo organizatora Dolnośląskie

Zamieszczone dane to tylko fragment informacji – aby uzyskać dostęp aktywuj darmowy test lub zaloguj się

WYŚWIETL PODOBNE ZAMÓWIENIA Z BRANŻY: materiały budowlane

       
nr Termin Organizator Przedmiot
12720069 2026-09-04
godz. 09:00
Podkarpackie Sukcesywna dostawa materiałów sieciowych Powstaje w kontekście projektu...
12698332 2026-09-04
godz. 23:59
Opolskie Dostawa wraz z montażem ścianki mobilnej akustycznej w ramach projektu...
12729394 2026-09-07
godz. 09:00
Dolnośląskie ZAPYTANIE NA WIADRO BUDOWLANE NIBIESKIE 12 L „MOTIVE” Adres dostawy: M040
12716086 2026-09-07
godz. 10:00
Dolnośląskie Dostawa materiałów eksploatacyjnych do renowacji sieci kanalizacyjnej metodą...
12730784 2026-09-07
godz. 11:00
Dolnośląskie ZAPYTANIE OFERTOWE NA BENZYNA LAKOWA 5L Adres dostawy: M040
12726877 2026-09-09
godz. 09:00
Śląskie Dostawa modułowych skrzynek na listy w ramach projektu „IT HUB GLIWICE”...
12728365 2026-09-09
godz. 23:59
Kujawsko-Pomorskie MKUO ProNatura ZO/85/26 Przedmiotem zamówienia jest dostawa nowych płyt...
12639319 2026-09-11
godz. 14:00
Mazowieckie 1. Przedmiotem Zamówienia są dostawy sorbentów wapiennych w kategorii wapno...
12721436 2026-09-14
godz. 10:00
Lubelskie "Modernizacja zaplecza szatniowo-sanitarnego przy boisku sportowym w Bełżcu"...
12689470 2026-09-24
godz. 09:30
Zachodniopomorskie Dostawa płacht brezentowych.