Zlecenie 12728160 - ZAPYTANIE OFERTOWE NA FARBY 1. FARBA EPOKSYD SIGMAFAST 205...

   
Analizuj
Zamówienie 12728160
źródło Internet
data publikacji 2026-09-01
przedmiot zlecenia
ZAPYTANIE OFERTOWE NA FARBY

1. FARBA EPOKSYD SIGMAFAST 205 RAL7040 4L
2. FARBA ANTYKOR CORRSTAL SZARA 1L PIKOART
3. FARBA F
TALOWA BIAŁA ŚNIEŻKA 0,8L
4. FARBA AKRYLOWA ŻÓŁTA 0,8L ŚNIEŻKA
5. EMALIA AKRYL A415 CZERWONA 0,8L ŚNIEŻKA
branża Materiały budowlane i hutnicze
podbranża materiały budowlane
forma zapytanie ofertowe
typ zlecenia dostawy
kraj realizacji Polska
województwo realizacji Dolnośląskie
kraj organizatora Polska
województwo organizatora Dolnośląskie

Zamieszczone dane to tylko fragment informacji – aby uzyskać dostęp aktywuj darmowy test lub zaloguj się

WYŚWIETL PODOBNE ZAMÓWIENIA Z BRANŻY: materiały budowlane

       
nr Termin Organizator Przedmiot
12729061 2026-09-04
godz. 13:00
Dolnośląskie ZAPYTANIE OFERTOWE NA:EMALIE FTALOWE 1. EMALIA FTALOWA CZERWONA 5L 2. EMALIA...
12713739 2026-09-04
godz. 16:00
Małopolskie 2200152291_Dostawa torów kolejowych oraz materiałów do utrzymania nawierzchni...
12726489 2026-09-04
godz. 22:00
Lubelskie USZCZELKA DO RUR 68X25X3
12727305 2026-09-07
godz. 09:00
Śląskie P.B. DOMBUD S.A. zwraca się z prośbą o przedstawienie oferty na sprzedaż i...
12724889 2026-09-07
godz. 10:00
Śląskie Dostawa farby emulsyjnej Przedmiot zamówienia: 1 Farba Eko Śnieżka Biała 10L...
12728365 2026-09-09
godz. 23:59
Kujawsko-Pomorskie MKUO ProNatura ZO/85/26 Przedmiotem zamówienia jest dostawa nowych płyt...
12729903 2026-09-11
godz. 09:00
Śląskie Sukcesywna dostawa słupów kompozytowych do budowy linii dla potrzeb TAURON...
12726556 2026-09-11
godz. 09:00
Podlaskie Zakup i dostawa 200 ton masy na zimno do Podlaskiego Zarządu Dróg Wojewódzkich...
12651482 2026-09-21
godz. 09:00
Łódzkie Dostawa plomb indywidualnie numerowanych
12711042 2026-09-25
godz. 23:59
Łódzkie Przedmiotem zamówienia jest dostawa surowca tworzywa do badań w ilości 92400...