Zlecenie 12726489 - USZCZELKA DO RUR 68X25X3

   
Analizuj
Zamówienie 12726489
źródło Internet
data publikacji 2026-09-01
przedmiot zlecenia
USZCZELKA DO RUR 68X25X3
branża Materiały budowlane i hutnicze
podbranża materiały budowlane
forma zapytanie ofertowe
typ zlecenia dostawy
kraj realizacji Polska
województwo realizacji Lubelskie
kraj organizatora Polska
województwo organizatora Lubelskie

Zamieszczone dane to tylko fragment informacji – aby uzyskać dostęp aktywuj darmowy test lub zaloguj się

WYŚWIETL PODOBNE ZAMÓWIENIA Z BRANŻY: materiały budowlane

       
nr Termin Organizator Przedmiot
12726591 2026-09-04
godz. 08:00
Dolnośląskie ZAPYTANIE NA SKLEJKĘ SZALUNKOWĄ 2500X1250X21 Adres dostawy: M040
12726937 2026-09-04
godz. 08:00
Dolnośląskie DOSTAWA REDUKCJI PE100 355/110 PN25 2K Adres dostawy: MH3T
12724354 2026-09-04
godz. 09:00
Mazowieckie ZW/0156/26/ZB-3 Dostawa komorowego, bezbarwnego poliwęglanu litego do PGK...
12729061 2026-09-04
godz. 13:00
Dolnośląskie ZAPYTANIE OFERTOWE NA:EMALIE FTALOWE 1. EMALIA FTALOWA CZERWONA 5L 2. EMALIA...
12706981 2026-09-04
godz. 23:59
Śląskie Zakup i dostawa podkładów kolejowych.
12729037 2026-09-07
godz. 23:59
Mazowieckie Dostawa geowłókniny oraz folii izolacyjnej PCV
12672003 2026-09-08
godz. 10:30
Mazowieckie Przedmiotem zamówienia jest wykonanie i dostarczenie do lokalizacji wskazanej...
12718960 2026-09-10
godz. 09:00
Wielkopolskie 14/03/ZZLT/2026 Rozpoznanie - Masa uszczelniająca szara PR1750 B2 - zgodnie z...
12725688 2026-09-11
godz. 11:00
Warmińsko-Mazurskie Dostawa elementów do produkcji mebli z podziałem na II części – postępowanie nr...
12711042 2026-09-25
godz. 23:59
Łódzkie Przedmiotem zamówienia jest dostawa surowca tworzywa do badań w ilości 92400...