Zlecenie 12726591 - ZAPYTANIE NA SKLEJKĘ SZALUNKOWĄ 2500X1250X21 Adres...

   
Analizuj
Zamówienie 12726591
źródło Internet
data publikacji 2026-09-01
przedmiot zlecenia
ZAPYTANIE NA SKLEJKĘ SZALUNKOWĄ 2500X1250X21

Adres dostawy: M040
branża Materiały budowlane i hutnicze
podbranża materiały budowlane
forma zapytanie ofertowe
typ zlecenia dostawy
kraj realizacji Polska
województwo realizacji Dolnośląskie
kraj organizatora Polska
województwo organizatora Dolnośląskie

Zamieszczone dane to tylko fragment informacji – aby uzyskać dostęp aktywuj darmowy test lub zaloguj się

WYŚWIETL PODOBNE ZAMÓWIENIA Z BRANŻY: materiały budowlane

       
nr Termin Organizator Przedmiot
12729364 2026-09-04
godz. 09:00
Dolnośląskie Włókno kaolinowe SAFFIL 1600 Adres dostawy: MB50
12718864 2026-09-04
godz. 10:00
Dolnośląskie „Dostawa ogrodzenia oraz barier na potrzeby Wałbrzyskiego Zakładu Usług...
12726987 2026-09-04
godz. 12:00
Śląskie Materiały kanalizacyjne / hydrauliczne
12726975 2026-09-04
godz. 12:00
Dolnośląskie Przedmiotem zamówienia jest Zakup mat olejowych dla PGE GiEK S.A. Oddział...
12729061 2026-09-04
godz. 13:00
Dolnośląskie ZAPYTANIE OFERTOWE NA:EMALIE FTALOWE 1. EMALIA FTALOWA CZERWONA 5L 2. EMALIA...
12727963 2026-09-04
godz. 14:00
Dolnośląskie DOSTAWA KLIN 250.07.400.09A MOSTU CB4 Adres dostawy: M040
12725748 2026-09-07
godz. 12:00
Mazowieckie Dostawa mat i warkoczy słomianych
12722906 2026-09-08
godz. 23:59
Małopolskie 1. Przedmiotem Zamówienia jest dostawa granulatu PET, będącego surowcem...
12721436 2026-09-14
godz. 10:00
Lubelskie "Modernizacja zaplecza szatniowo-sanitarnego przy boisku sportowym w Bełżcu"...
12710398 2026-09-24
godz. 13:00
Mazowieckie Dostawa wapna hydratyzowanego do PGE GiEK S.A. Oddział Elektrownia Bełchatów na...