Przetarg 12726975 - Przedmiotem zamówienia jest Zakup mat olejowych dla PGE...

   
Analizuj Zamówienie 12726975
źródło Internet
data publikacji 2026-09-01
przedmiot ogłoszenia
Przedmiotem zamówienia jest Zakup mat olejowych dla PGE GiEK S.A. Oddział Elektrownia Turów, zgodnie z poniższym opisem: Mata olejowa – 150 KPL Mata do zbierania oleju, absorbujące olej (ole
ofilne) skompletowane w belach o wymiarach 0,4x50 m (lub w składanych płachtach o takiej samej powierzchni). Materiał o wysokiej wytrzymałości i chłonności. Materiał bez toksycznych zanieczyszczeń do szybkiego i prostego usuwania wycieku substancji płynnych opartych na węglowodorach, jak np. oleje, paliwa, benzol, alkohole. Zamawiający dopuszcza jedynie składanie i wybór oferty na cały zakres przedmiotu Zamówienia. Zamawiający wymaga, aby Wykonawca zapewnił i zagwarantował, że w ramach wykonywania umowy ani Wykonawca (w tym żaden z Wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie Zamówienia), ani żaden z jego Podwykonawców/Dostawców/Podmiotów udostępniających zasoby, nie naruszą określonych w Rozporządzeniu UE 833/2014, Rozporządzeniu UE 765/2006 lub w innych aktach prawnych obowiązujących w Rzeczypospolitej Polskiej, zakazów nabywania dostaw, usług lub robót budowlanych znajdujących się w lub pochodzących z Białorusi lub Rosji oraz zakazów przywozu lub transportowania produktów pochodzących lub wywożonych z Białorusi lub Rosji. Na potwierdzenie powyższego wymogu Wykonawca złoży stosowne Oświadczenie zawarte w Formularzu ofertowym dostępnym w Systemie Zakupowym GK PGE. W przypadku, gdy powyższy wymóg zawarty w niniejszym punkcie nie zostanie spełniony, Zamawiający odrzuci ofertę na podstawie pkt. 6.3.5.1 lit e. PROC 10032/J-Wyciąg.
branża Materiały budowlane i hutnicze
podbranża materiały budowlane
forma przetarg nieograniczony
typ ogłoszenia dostawy
kraj realizacji Polska
województwo realizacji Dolnośląskie
kraj organizatora Polska
województwo organizatora Dolnośląskie

Zamieszczone dane to tylko fragment informacji – aby uzyskać dostęp aktywuj darmowy test lub zaloguj się

WYŚWIETL PODOBNE ZAMÓWIENIA Z BRANŻY: materiały budowlane

       
nr Termin Organizator Przedmiot
12723502 2026-09-04
godz. 08:00
Wielkopolskie Sznurek rolniczy -
12720069 2026-09-04
godz. 09:00
Podkarpackie Sukcesywna dostawa materiałów sieciowych Powstaje w kontekście projektu...
12729364 2026-09-04
godz. 09:00
Dolnośląskie Włókno kaolinowe SAFFIL 1600 Adres dostawy: MB50
12724121 2026-09-04
godz. 11:00
Zachodniopomorskie Dostawa materiałów remontowo-budowlanych, elektrycznych dla potrzeb Działu...
12726487 2026-09-04
godz. 12:00
Lubelskie PŁYTA GUMOWA OLEJOODPORNA 5MM
12723186 2026-09-04
godz. 12:00
Śląskie 4WOG-4400.2310.8.2026 Zakup farb i artykułów malarskich Przedmiot zamówienia: 1...
12729053 2026-09-07
godz. 08:00
Dolnośląskie Dostawa sznurów, szczeliw i taśmy 1. SZCZELIWO SZNUROWE 16X16 GRAFITOWE 2....
12729395 2026-09-07
godz. 09:00
Dolnośląskie ZAPYTANIE NA SKLEJKĘ 21MM LIŚCIASTĄ WODOODPORNĄ Adres dostawy: M040
12730366 2026-09-07
godz. 09:00
Śląskie P.B. DOMBUD S.A. zwraca się z prośbą o przedstawienie oferty na sprzedaż i...
12725711 2026-09-08
godz. 10:00
Małopolskie „Dostawa materiałów ogólnobudowlanych i ceramicznych dla Uzdrowiska...