Zlecenie 12724121 - Dostawa materiałów remontowo-budowlanych, elektrycznych...

   
Analizuj
Zamówienie 12724121
źródło Internet
data publikacji 2026-08-28
przedmiot zlecenia
Dostawa materiałów remontowo-budowlanych, elektrycznych dla potrzeb Działu Utrzymania Ruchu Regionalnego Szpitala w Kołobrzegu
Za
danie nr 1 - Materiały remontowo-budowlane
Zadanie nr 2 - Materiały elektryczne, teleinformatyczne
Zadanie nr 3 - System sufitu podwieszanego
branża Energoelektryczna, Materiały budowlane i hutnicze
podbranża urządzenia, materiały, materiały budowlane
forma zapytanie ofertowe
typ zlecenia dostawy
kraj realizacji Polska
województwo realizacji Zachodniopomorskie
kraj organizatora Polska
województwo organizatora Zachodniopomorskie

Zamieszczone dane to tylko fragment informacji – aby uzyskać dostęp aktywuj darmowy test lub zaloguj się

WYŚWIETL PODOBNE ZAMÓWIENIA Z BRANŻY: urządzenia, materiały , materiały budowlane

       
nr Termin Organizator Przedmiot
12726937 2026-09-04
godz. 08:00
Dolnośląskie DOSTAWA REDUKCJI PE100 355/110 PN25 2K Adres dostawy: MH3T
12723502 2026-09-04
godz. 08:00
Wielkopolskie Sznurek rolniczy -
12719209 2026-09-04
godz. 09:00
Małopolskie EW Otmuchów – dostawa, wymiana i zaprogramowanie przetwornika parametrów sieci...
12725318 2026-09-04
godz. 10:00
Kujawsko-Pomorskie UKW/DZP-281-ZO-B-24/2026 Dostawa materiałów do druku 3D Przedmiot zamówienia: 1...
12714039 2026-09-04
godz. 10:00
Kujawsko-Pomorskie Zakup sześciu sztuk agregatów prądotwórczych o mocy ciągłej 10 kVA. 1....
12728737 2026-09-04
godz. 12:59
Lubelskie Oprawa LED 2380 G3 TB 20000-840 ET TRILUX -
12717758 2026-09-04
godz. 14:00
Mazowieckie Dostawa agregatu prądotwórczego JBC G165QS
12698332 2026-09-04
godz. 23:59
Opolskie Dostawa wraz z montażem ścianki mobilnej akustycznej w ramach projektu...
12727826 2026-09-08
godz. 00:37
Małopolskie Zakup rozdzielnicy nN -RN-W KPO
12725676 2026-09-08
godz. 10:00
Dolnośląskie Zakup i dostawa dwóch mobilnych agregatów 120kW (stage5) na przyczepach w...