Zlecenie 12726987 - Materiały kanalizacyjne / hydrauliczne

   
Analizuj
Zamówienie 12726987
źródło Internet
data publikacji 2026-08-31
przedmiot zlecenia
Materiały kanalizacyjne / hydrauliczne
branża Materiały budowlane i hutnicze, Wodno - kanalizacyjna
podbranża materiały i urządzenia, materiały budowlane
forma zapytanie ofertowe
typ zlecenia dostawy
kraj realizacji Polska
województwo realizacji śląskie
kraj organizatora Polska
województwo organizatora śląskie

Zamieszczone dane to tylko fragment informacji – aby uzyskać dostęp aktywuj darmowy test lub zaloguj się

WYŚWIETL PODOBNE ZAMÓWIENIA Z BRANŻY: materiały i urządzenia , materiały budowlane

       
nr Termin Organizator Przedmiot
12726347 2026-09-04
godz. 13:00
Małopolskie ZAP/TARNP/2026/013738 - Deska paletowa, przekładka drewniana. Tarnów. -
12706981 2026-09-04
godz. 23:59
Śląskie Zakup i dostawa podkładów kolejowych.
12724949 2026-09-04
godz. 23:59
Mazowieckie Dostawa wielkoformatowych płyt ochronnych wraz z wózkami transportowymi do hali...
12724893 2026-09-07
godz. 08:30
Śląskie GZWiK-P 7/2026 Zakup, dostawa i montaż dmuchaw na Oczyszczalni Ścieków w...
12730779 2026-09-07
godz. 14:00
Dolnośląskie DOSTAWA POMPY ZATAPIALNEJ 50 KBFU 0,75 IBO + WĄŻ Adres dostawy: M040
12730778 2026-09-07
godz. 14:00
Dolnośląskie DOSTAWA POMPY ZANURZENIOWEJ WQ 1500 IBO Adres dostawy: M040
12727877 2026-09-09
godz. 09:00
Wielkopolskie Wyposażenie magazynu ochrony ludności i obrony cywilnej oraz doposażenie...
12726954 2026-09-10
godz. 10:00
Wielkopolskie Dostawa masy asfaltobetonowej
12720374 2026-09-11
godz. 09:00
Zachodniopomorskie Poprawa warunków technicznych w obiektach SPSZOZ „Zdroje” w Szczecinie – w...
12651482 2026-09-21
godz. 09:00
Łódzkie Dostawa plomb indywidualnie numerowanych