Zlecenie 12724949 - Dostawa wielkoformatowych płyt ochronnych wraz z wózkami...

   
Analizuj
Zamówienie 12724949
źródło Internet
data publikacji 2026-08-28
przedmiot zlecenia
Dostawa wielkoformatowych płyt ochronnych wraz z wózkami transportowymi do hali sportowej SASKA
branża Materiały budowlane i hutnicze
podbranża materiały budowlane
forma zapytanie ofertowe
typ zlecenia dostawy
kraj realizacji Polska
województwo realizacji Mazowieckie
kraj organizatora Polska
województwo organizatora Mazowieckie

Zamieszczone dane to tylko fragment informacji – aby uzyskać dostęp aktywuj darmowy test lub zaloguj się

WYŚWIETL PODOBNE ZAMÓWIENIA Z BRANŻY: materiały budowlane

       
nr Termin Organizator Przedmiot
12729364 2026-09-04
godz. 09:00
Dolnośląskie Włókno kaolinowe SAFFIL 1600 Adres dostawy: MB50
12729064 2026-09-04
godz. 12:00
Dolnośląskie ZAPYTANIE NA CHEMIĘ PRZEMYSŁOWĄ 1. EMULSJA GRUNTUJĄCA ATLAS UNI-GRUNT 5KG 2....
12726987 2026-09-04
godz. 12:00
Śląskie Materiały kanalizacyjne / hydrauliczne
12728160 2026-09-04
godz. 14:00
Dolnośląskie ZAPYTANIE OFERTOWE NA FARBY 1. FARBA EPOKSYD SIGMAFAST 205 RAL7040 4L 2. FARBA...
12698332 2026-09-04
godz. 23:59
Opolskie Dostawa wraz z montażem ścianki mobilnej akustycznej w ramach projektu...
12724342 2026-09-05
godz. 10:00
Łódzkie 1403725 Zakup materiałów budowlanych dla potrzeb KWP w Łodzi i jednostek jej...
12730049 2026-09-07
godz. 11:00
Dolnośląskie ZAPYTANIE OFERTOWE NA FARBA MONOGUARD RAL5014 1L SG RD COATING Adres dostawy:...
12730329 2026-09-09
godz. 12:51
Dolnośląskie Odbojnica ochronna na ścianę z żywicy winylowej, samoprzylepna Przedmiot...
12730573 2026-09-09
godz. 14:00
Opolskie Dostawa Materiałów dla zadania pod nazwą: Budowa sieci wodociągowej i...
11018583 2027-12-31
godz. 23:30
Mazowieckie Dostawa artykułów malarskich: farby, lakiery, rozpuszczalniki, rozcieńczalniki,...