Zlecenie 12730778 - DOSTAWA POMPY ZANURZENIOWEJ WQ 1500 IBO Adres dostawy: M040

   
Analizuj
Zamówienie 12730778
źródło Internet
data publikacji 2026-09-02
przedmiot zlecenia
DOSTAWA POMPY ZANURZENIOWEJ WQ 1500 IBO

Adres dostawy: M040
branża Maszyny, sprzęt, urządzenia, narzędzia, Wodno - kanalizacyjna
podbranża materiały i urządzenia, maszyny i sprzęty inne
forma zapytanie ofertowe
typ zlecenia dostawy
kraj realizacji Polska
województwo realizacji Dolnośląskie
kraj organizatora Polska
województwo organizatora Dolnośląskie

Zamieszczone dane to tylko fragment informacji – aby uzyskać dostęp aktywuj darmowy test lub zaloguj się

WYŚWIETL PODOBNE ZAMÓWIENIA Z BRANŻY: materiały i urządzenia , maszyny i sprzęty inne

       
nr Termin Organizator Przedmiot
12729372 2026-09-07
godz. 09:00
Dolnośląskie DOSTAWA OBRĘCZY, PIERŚCIENI I KOSTEK OBRECZY KÓŁ SMG 1. OBRĘCZ J.9.4012.2517...
12724676 2026-09-07
godz. 10:00
Śląskie Dostawa filtrów wodnych wraz z wkładami filtrującymi dla Polskiej Grupy...
12729289 2026-09-07
godz. 11:00
Śląskie Części zamienne do kombajnu AM-50
12715574 2026-09-07
godz. 11:00
Śląskie OZ/261/64-WO/PN/2026 Dobór, dostawa, montaż, podłączenie oraz pierwsze...
12723497 2026-09-07
godz. 12:00
Mazowieckie wykonanie mieszalnika procesowego do pracy w strefie EX -
12725615 2026-09-08
godz. 09:00
Mazowieckie Dostawa części i materiałów eksploatacyjnych do pił, kos spalinowych,...
12725956 2026-09-08
godz. 11:00
Kujawsko-Pomorskie 10/Sam/U/ZOF/26 Naprawa bieżąca przyczepy Auto Hit PO N/O o nr rej. UI 02391...
12717338 2026-09-08
godz. 11:00
Małopolskie „Dostawa urządzenia transportu wewnętrznego - wózek widłowy czołowy z napędem...
12723108 2026-09-08
godz. 11:45
Zachodniopomorskie Dostawa fabrycznie nowych pomp oraz mieszadła
12711877 2026-09-08
godz. 22:00
Mazowieckie Mobilna stacja regeneracji zaworów PSV - lokalizacja Włocławek