Zlecenie 12726347 - ZAP/TARNP/2026/013738 - Deska paletowa, przekładka...

   
Analizuj
Zamówienie 12726347
źródło Internet
data publikacji 2026-08-31
przedmiot zlecenia
ZAP/TARNP/2026/013738 - Deska paletowa, przekładka drewniana. Tarnów. -
branża Materiały budowlane i hutnicze
podbranża materiały budowlane
forma zapytanie ofertowe
typ zlecenia dostawy
kraj realizacji Polska
województwo realizacji Małopolskie
kraj organizatora Polska
województwo organizatora Małopolskie

Zamieszczone dane to tylko fragment informacji – aby uzyskać dostęp aktywuj darmowy test lub zaloguj się

WYŚWIETL PODOBNE ZAMÓWIENIA Z BRANŻY: materiały budowlane

       
nr Termin Organizator Przedmiot
12726936 2026-09-04
godz. 10:00
Dolnośląskie DOSTAWA: OPASKA TYZ525M ZACISKOWA Adres dostawy: M040
12726975 2026-09-04
godz. 12:00
Dolnośląskie Przedmiotem zamówienia jest Zakup mat olejowych dla PGE GiEK S.A. Oddział...
12726492 2026-09-04
godz. 12:00
Lubelskie MATA ABSORPCYJNA TRUDNOPALNA DO WYCIEKÓW ROPO-POCHODNYCH
12727964 2026-09-04
godz. 13:00
Dolnośląskie DOSTAWA KREDY WOSKOWEJ LYRA 798 PROFI Adres dostawy: M040
12728160 2026-09-04
godz. 14:00
Dolnośląskie ZAPYTANIE OFERTOWE NA FARBY 1. FARBA EPOKSYD SIGMAFAST 205 RAL7040 4L 2. FARBA...
12725053 2026-09-04
godz. 14:00
Lubelskie dostawę wykładzin podłogowych zgodnie z zał. nr 1 do zaproszenia,
12725930 2026-09-07
godz. 10:00
Lubelskie ZP/ZO/68/2026 Dostawa daszków nad drzwi zewnętrzne w ilości 30 szt. do Grupy...
12725748 2026-09-07
godz. 12:00
Mazowieckie Dostawa mat i warkoczy słomianych
12693544 2026-09-11
godz. 12:00
Dolnośląskie Wykonanie montażu plomb kontrolnych (reperów) na pęknięciach ścian w budynkach...
12729314 2026-09-16
godz. 23:59
Wielkopolskie Zakup i dostawa pigmentów zgodnie z zapytaniem ofertowym w załączeniu Powstaje...