Zlecenie 12727964 - DOSTAWA KREDY WOSKOWEJ LYRA 798 PROFI Adres dostawy: M040

   
Analizuj
Zamówienie 12727964
źródło Internet
data publikacji 2026-09-01
przedmiot zlecenia
DOSTAWA KREDY WOSKOWEJ LYRA 798 PROFI

Adres dostawy: M040
branża Materiały budowlane i hutnicze
podbranża materiały budowlane
forma zapytanie ofertowe
typ zlecenia dostawy
kraj realizacji Polska
województwo realizacji Dolnośląskie
kraj organizatora Polska
województwo organizatora Dolnośląskie

Zamieszczone dane to tylko fragment informacji – aby uzyskać dostęp aktywuj darmowy test lub zaloguj się

WYŚWIETL PODOBNE ZAMÓWIENIA Z BRANŻY: materiały budowlane

       
nr Termin Organizator Przedmiot
12730061 2026-09-04
godz. 09:00
Lubelskie Zakup - Opaska kablowa , pędzle, krążki i papier ścierny, tarcze wg. załącznika...
12708552 2026-09-04
godz. 10:00
Warmińsko-Mazurskie D - dostawy; Oddział Olsztyn; Dostawa chwytaków do kompozytowych słupów...
12725318 2026-09-04
godz. 10:00
Kujawsko-Pomorskie UKW/DZP-281-ZO-B-24/2026 Dostawa materiałów do druku 3D Przedmiot zamówienia: 1...
12725576 2026-09-04
godz. 23:59
Świętokrzyskie Dostawa materiałów betonowych II.
12728972 2026-09-07
godz. 14:00
Śląskie DOSTAWA - SUPER METAL UNIREP 3, POWŁOKOWY MATERIAŁ CERAMICZNY UNIREP 12
12712993 2026-09-08
godz. 12:00
Łódzkie Zakup kleju uszczelniającego Loctite 675 dla PGE GiEK SA Oddział Elektrownia...
12728762 2026-09-08
godz. 14:00
Łódzkie Farby Temalac -
12726877 2026-09-09
godz. 09:00
Śląskie Dostawa modułowych skrzynek na listy w ramach projektu „IT HUB GLIWICE”...
12719981 2026-09-11
godz. 23:59
Śląskie Dwuskładnikowa piana fenolowa bardzo wysoko spienialna z możliwością natrysku
12723996 2026-09-14
godz. 00:00
Wielkopolskie 1. Części zamienne dla 16 BRL Jarocin 2. Części zapasowe do pojazdów...