Zlecenie 12726936 - DOSTAWA: OPASKA TYZ525M ZACISKOWA Adres dostawy: M040

   
Analizuj
Zamówienie 12726936
źródło Internet
data publikacji 2026-09-01
przedmiot zlecenia
DOSTAWA: OPASKA TYZ525M ZACISKOWA

Adres dostawy: M040
branża Materiały budowlane i hutnicze
podbranża materiały budowlane
forma zapytanie ofertowe
typ zlecenia dostawy
kraj realizacji Polska
województwo realizacji Dolnośląskie
kraj organizatora Polska
województwo organizatora Dolnośląskie

Zamieszczone dane to tylko fragment informacji – aby uzyskać dostęp aktywuj darmowy test lub zaloguj się

WYŚWIETL PODOBNE ZAMÓWIENIA Z BRANŻY: materiały budowlane

       
nr Termin Organizator Przedmiot
12727768 2026-09-04
godz. 08:00
Dolnośląskie INFR/K Materiały dla pracowni metaloplastycznej Przedmiot zamówienia: 1 1
12726987 2026-09-04
godz. 12:00
Śląskie Materiały kanalizacyjne / hydrauliczne
12726347 2026-09-04
godz. 13:00
Małopolskie ZAP/TARNP/2026/013738 - Deska paletowa, przekładka drewniana. Tarnów. -
12729060 2026-09-04
godz. 14:30
Dolnośląskie ZAPYTANIE NA KLOCKI DREWNIANE FUMINGOWANE ORAZ KLOCKI KLASY F 1. KLOCEK BUKOWY...
12729053 2026-09-07
godz. 08:00
Dolnośląskie Dostawa sznurów, szczeliw i taśmy 1. SZCZELIWO SZNUROWE 16X16 GRAFITOWE 2....
12729394 2026-09-07
godz. 09:00
Dolnośląskie ZAPYTANIE NA WIADRO BUDOWLANE NIBIESKIE 12 L „MOTIVE” Adres dostawy: M040
12718960 2026-09-10
godz. 09:00
Wielkopolskie 14/03/ZZLT/2026 Rozpoznanie - Masa uszczelniająca szara PR1750 B2 - zgodnie z...
12729935 2026-09-11
godz. 12:00
Wielkopolskie Przedmiotem zamówienia jest: „Zakup elementów konstrukcyjnych 4” w ramach...
12709609 2026-09-15
godz. 12:00
Dolnośląskie RFP_PR_NITROERG_KZS_2026 Zakup i dostawa szpul pilśniowo-tekturowych w latach...
12729314 2026-09-16
godz. 23:59
Wielkopolskie Zakup i dostawa pigmentów zgodnie z zapytaniem ofertowym w załączeniu Powstaje...