Zlecenie 12730779 - DOSTAWA POMPY ZATAPIALNEJ 50 KBFU 0,75 IBO + WĄŻ Adres...

   
Analizuj
Zamówienie 12730779
źródło Internet
data publikacji 2026-09-02
przedmiot zlecenia
DOSTAWA POMPY ZATAPIALNEJ 50 KBFU 0,75 IBO WĄŻ

Adres dostawy: M040
branża Maszyny, sprzęt, urządzenia, narzędzia, Wodno - kanalizacyjna
podbranża materiały i urządzenia, maszyny i sprzęty inne
forma zapytanie ofertowe
typ zlecenia dostawy
kraj realizacji Polska
województwo realizacji Dolnośląskie
kraj organizatora Polska
województwo organizatora Dolnośląskie

Zamieszczone dane to tylko fragment informacji – aby uzyskać dostęp aktywuj darmowy test lub zaloguj się

WYŚWIETL PODOBNE ZAMÓWIENIA Z BRANŻY: materiały i urządzenia , maszyny i sprzęty inne

       
nr Termin Organizator Przedmiot
12723216 2026-09-07
godz. 09:00
Lubuskie Zakup wyposażenia i pomocy dydaktycznych w ramach projektu pn. „Szkoły na...
12729083 2026-09-07
godz. 09:55
Śląskie Dostawa urządzenia do napinania łańcucha przenośnika zgrzebłowego typu lekkiego...
12721450 2026-09-07
godz. 10:00
Lubelskie 4.1. Przedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa wyposażenia żłobka oraz...
12729289 2026-09-07
godz. 11:00
Śląskie Części zamienne do kombajnu AM-50
12724620 2026-09-07
godz. 12:00
Mazowieckie Zakup detektora Polytron (2 szt.), sensora CO, czujnika tlenu O2 LS.
12725948 2026-09-07
godz. 12:00
Śląskie dostawa ślimaka-wału do pras odwadniających AM 400 LS Bellmer Kufferath...
12713605 2026-09-08
godz. 10:00
Śląskie Przegląd osuszaczy powietrza i generatora azotu
12728319 2026-09-08
godz. 12:00
Warmińsko-Mazurskie RZM.145.26 Jednorazowa dostawa hamulca tarczowego i prostownika hamulca...
12726722 2026-09-08
godz. 13:00
Łódzkie Zbiorniki na deszczówkę w Gminie Wierzchlas
12724844 2026-09-08
godz. 19:00
Pomorskie RG/150034265, 34264/ 9053 WKŁAD FILTRACYJNY BEA 60-655/842 Teflon oraz K4-1422...