Zlecenie 12725948 - dostawa ślimaka-wału do pras odwadniających AM 400 LS...

   
Analizuj
Zamówienie 12725948
źródło Internet
data publikacji 2026-08-31
przedmiot zlecenia
dostawa ślimaka-wału do pras odwadniających AM 400 LS Bellmer Kufferath

Przedmiot zamówienia: 1 ślimak do prasy
branża Maszyny, sprzęt, urządzenia, narzędzia
podbranża maszyny i sprzęty inne
forma zapytanie ofertowe
typ zlecenia dostawy
kraj realizacji Polska
województwo realizacji śląskie
kraj organizatora Polska
województwo organizatora śląskie

Zamieszczone dane to tylko fragment informacji – aby uzyskać dostęp aktywuj darmowy test lub zaloguj się

WYŚWIETL PODOBNE ZAMÓWIENIA Z BRANŻY: maszyny i sprzęty inne

       
nr Termin Organizator Przedmiot
12729378 2026-09-07
godz. 06:00
Dolnośląskie WĄŻ LEKKI MANTEX/ X-LITE 20M ZE ZŁĄCZKAMI ŚR. 20MM Adres dostawy: M030
12721650 2026-09-07
godz. 08:00
Łódzkie Kontener na sprężarkę powietrza.
12681897 2026-09-07
godz. 09:00
Dolnośląskie KU.241/pn53_2026/AM - Sukcesywne dostawy sprężyn daszkowych do wózków...
12729102 2026-09-07
godz. 10:00
Śląskie 2077- Przegląd i sprawdzenie mierników drgań w Elektrociepłowni Bielskiej EC2
12711594 2026-09-07
godz. 16:00
Mazowieckie 50266266_Części zamienne kompresorów Sulzer typ 4D300-3B/Spare parts for Sulzer...
12713605 2026-09-08
godz. 10:00
Śląskie Przegląd osuszaczy powietrza i generatora azotu
12727988 2026-09-08
godz. 12:00
Wielkopolskie Podłokietnik lewy EZ659000560.00115 do 36WEh
12710579 2026-09-08
godz. 23:59
Śląskie Dostawa elektrycznych wózków widłowych sztuk 4 w ramach wyposażenia...
12718192 2026-09-09
godz. 10:00
Opolskie 16/PS/2026 Docieranie naprawcze wieńca i koła zębatego napędu wieńca Młyna...
12725366 2026-09-09
godz. 11:30
Dolnośląskie HNS/214/Z/3/AW/2026 Usługa przeglądu sprawności technicznej taboru kolejowego -...