Zlecenie 12730242 - Zestaw śrubowy - AREA 38 - 2026/000020729 -- Kryteria...

   
Analizuj
Zamówienie 12730242
źródło Internet
data publikacji 2026-09-02
przedmiot zlecenia
Zestaw śrubowy - AREA 38 - 2026/000020729

-- Kryteria ogólne -- -- 10,00 1 Zestaw śrubowy M10x35 - 5.6 wg EN 15048-1 ; śruba z
łbem sześciokątnym kl. 5.6 wg ISO 4014 nakrętka sześciokątna kl.5 wg ISO 4032 1x podkładka 200HV wg ISO 7089 ; ocynk ogniowy wg EN ISO 1461 ; atest 2.1 8,0000 SZT 22,50 2 Zestaw śrubowy M12x45 - 5.6 wg EN 15048-1 ; śruba z łbem sześciokątnym kl. 5.6 wg ISO 4014 nakrętka sześciokątna kl.5 wg ISO 4032 2x podkładka 200HV wg ISO 7089 ; ocynk ogniowy wg EN ISO 1461 ; atest 2.1 44,0000 SZT 22,50 3 Zestaw śrubowy M16x65 - 8.8 wg EN 15048-1 ; śruba z łbem sześciokątnym kl. 8.8wg ISO 4014 nakrętka sześciokątna kl.8 wg ISO 4032 2x podkładka 200HV wg ISO 7089 ; ocynk ogniowy wg EN ISO 1461 ; atest 2.1 1,0000 SZT 22,50 4 Zestaw śrubowy M16x55 - 8.8 wg EN 15048-1 ; śruba z łbem sześciokątnym kl. 8.8 wg ISO 4014 nakrętka sześciokątna kl.8 wg ISO 4032 2x podkładka 200HV wg ISO 7089 ; ocynk ogniowy wg EN ISO 1461 ; atest 2.1 29,0000 SZT 22,50
branża Materiały budowlane i hutnicze
podbranża akcesoria budowlane
forma zapytanie ofertowe
typ zlecenia dostawy
kraj realizacji Polska
województwo realizacji Mazowieckie
kraj organizatora Polska
województwo organizatora Mazowieckie

Zamieszczone dane to tylko fragment informacji – aby uzyskać dostęp aktywuj darmowy test lub zaloguj się

WYŚWIETL PODOBNE ZAMÓWIENIA Z BRANŻY: akcesoria budowlane

       
nr Termin Organizator Przedmiot
12730061 2026-09-04
godz. 09:00
Lubelskie Zakup - Opaska kablowa , pędzle, krążki i papier ścierny, tarcze wg. załącznika...
12723564 2026-09-04
godz. 10:00
Śląskie znakowania do taśm -
12726767 2026-09-04
godz. 12:00
Śląskie 190569 / SM / Elementy Złączne
12730433 2026-09-04
godz. 13:00
Mazowieckie Zestaw śrubowy - AREA 38 - 2026/000020779 -- Kryteria ogólne -- -- 10,00 1...
12704902 2026-09-04
godz. 16:00
Mazowieckie 50239643 - Zapotrzebowanie na śruby i nakrętki - RP 2027-RF6 / bolts nad nuts...
12685118 2026-09-07
godz. 10:00
Mazowieckie Przedmiotem Zamówienia jest dostawa w latach 2027 i 2028 akcesoriów torowych...
12727685 2026-09-08
godz. 00:00
Małopolskie Dostawa 5 sztuk desek WC wolnoopadających Roca GAP Square Duroplast o nr REF:...
12672003 2026-09-08
godz. 10:30
Mazowieckie Przedmiotem zamówienia jest wykonanie i dostarczenie do lokalizacji wskazanej...
12725688 2026-09-11
godz. 11:00
Warmińsko-Mazurskie Dostawa elementów do produkcji mebli z podziałem na II części – postępowanie nr...
12721440 2026-09-16
godz. 10:00
Mazowieckie Dostawa materiałów budowlanych. Część 1: 1. Przedmiotem zamówienia zawarcie...