Zlecenie 12727685 - Dostawa 5 sztuk desek WC wolnoopadających Roca GAP Square...

   
Analizuj
Zamówienie 12727685
źródło Internet
data publikacji 2026-09-01
przedmiot zlecenia
Dostawa 5 sztuk desek WC wolnoopadających Roca GAP
Square Duroplast o nr REF: A801472006, pasujących do miski WC podwieszanej Roc
a GAP
SQUARE o nr REF: A346477000 do siedziby zamawiającego w Krakowie.
branża Materiały budowlane i hutnicze
podbranża akcesoria budowlane
forma zapytanie ofertowe
typ zlecenia dostawy
kraj realizacji Polska
województwo realizacji Małopolskie
kraj organizatora Polska
województwo organizatora Małopolskie

Zamieszczone dane to tylko fragment informacji – aby uzyskać dostęp aktywuj darmowy test lub zaloguj się

WYŚWIETL PODOBNE ZAMÓWIENIA Z BRANŻY: akcesoria budowlane

       
nr Termin Organizator Przedmiot
12726361 2026-09-07
godz. 09:00
Małopolskie ZŁĄCZKI - ZAP/MTETO/2026/013639 -
12685118 2026-09-07
godz. 10:00
Mazowieckie Przedmiotem Zamówienia jest dostawa w latach 2027 i 2028 akcesoriów torowych...
12730781 2026-09-07
godz. 13:00
Dolnośląskie Dostawa uszczelki 000/71 do śruby GB Adres dostawy: M040
12703618 2026-09-07
godz. 13:00
Małopolskie Zakup i dostawa opasek zaciskowych różne wymiary materiał W2 w ilości 100 szt.
12730755 2026-09-07
godz. 14:00
Dolnośląskie DOSTAWA: ŚRUBA ERP_220_0000023079 PION MOSTU TYŁ;NAKRETKA KOŁPAKOWA NKJ...
12672003 2026-09-08
godz. 10:30
Mazowieckie Przedmiotem zamówienia jest wykonanie i dostarczenie do lokalizacji wskazanej...
12719838 2026-09-09
godz. 12:00
Podkarpackie „Dostawa materiałów budowlanych oraz stolarskich w latach 2026-2027”. Część 1:...
12730267 2026-09-10
godz. 10:00
Pomorskie PR2027 - RG/160059089,160059466,160058943/9060 AK - ARMATURA (PZD)
12725688 2026-09-11
godz. 11:00
Warmińsko-Mazurskie Dostawa elementów do produkcji mebli z podziałem na II części – postępowanie nr...
12721440 2026-09-16
godz. 10:00
Mazowieckie Dostawa materiałów budowlanych. Część 1: 1. Przedmiotem zamówienia zawarcie...