Zlecenie 12730433 - Zestaw śrubowy - AREA 38 - 2026/000020779 -- Kryteria...

   
Analizuj
Zamówienie 12730433
źródło Internet
data publikacji 2026-09-02
przedmiot zlecenia
Zestaw śrubowy - AREA 38 - 2026/000020779

-- Kryteria ogólne -- -- 10,00 1 Zestaw śrubowy M10x35 - 5.6 wg EN 15048-1 (śruba z ł
bem sześciokątnym kl. 5.6/ISO 898-1 wg ISO 4014 nakrętka sześciokątna kl.5/ISO 898-2 wg ISO 4032 podkładka 200HV wg ISO 7089); ocynk ogniowy wg EN ISO 1461 ; atest 2.1 48,0000 SZT 30,00 2 Zestaw śrubowy M12x45 - 5.6 wg EN 15048-1 (śruba z łbem sześciokątnym kl. 5.6/ISO 898-1 wg ISO 4014 nakrętka sześciokątna kl.5/ISO 898-2 wg ISO 4032 podkładka 200HV wg ISO 7089); ocynk ogniowy wg EN ISO 1461 ; atest 2.1 24,0000 SZT 30,00 3 Zestaw śrubowy M16x55 - 8.8 wg EN 15048-1 (śruba z łbem sześciokątnym kl. 8.8/ISO 898-1 wg ISO 4014 nakrętka sześciokątna kl.8/ISO 898-2 wg ISO 4032 2x podkładka 200HV wg ISO 7089); ocynk ogniowy wg EN ISO 1461 ; atest 2.1 24,0000 SZT 30,00
branża Materiały budowlane i hutnicze
podbranża akcesoria budowlane
forma zapytanie ofertowe
typ zlecenia dostawy
kraj realizacji Polska
województwo realizacji Mazowieckie
kraj organizatora Polska
województwo organizatora Mazowieckie

Zamieszczone dane to tylko fragment informacji – aby uzyskać dostęp aktywuj darmowy test lub zaloguj się

WYŚWIETL PODOBNE ZAMÓWIENIA Z BRANŻY: akcesoria budowlane

       
nr Termin Organizator Przedmiot
12726341 2026-09-04
godz. 08:00
Śląskie Śruba M36x90 HB/12220 -
12724316 2026-09-04
godz. 10:00
Małopolskie 187412 - PODKŁADKA SPRĘŻYNOWA SR20 -DISK SPRING
12730242 2026-09-04
godz. 13:00
Mazowieckie Zestaw śrubowy - AREA 38 - 2026/000020729 -- Kryteria ogólne -- -- 10,00 1...
12704902 2026-09-04
godz. 16:00
Mazowieckie 50239643 - Zapotrzebowanie na śruby i nakrętki - RP 2027-RF6 / bolts nad nuts...
12726361 2026-09-07
godz. 09:00
Małopolskie ZŁĄCZKI - ZAP/MTETO/2026/013639 -
12685118 2026-09-07
godz. 10:00
Mazowieckie Przedmiotem Zamówienia jest dostawa w latach 2027 i 2028 akcesoriów torowych...
12730781 2026-09-07
godz. 13:00
Dolnośląskie Dostawa uszczelki 000/71 do śruby GB Adres dostawy: M040
12728724 2026-09-08
godz. 08:00
Śląskie Śruba M16 x 140 DIN 931 OCYNK KL.10,9 ; Nakrętka M16 DIN 934 ocynk Kl.10 ;...
12719838 2026-09-09
godz. 12:00
Podkarpackie „Dostawa materiałów budowlanych oraz stolarskich w latach 2026-2027”. Część 1:...
11008962 2027-12-31
godz. 23:30
Mazowieckie Dostawa wyrobów złącznych i śrubowych.